EN

Sněhurka a sedm trpaslíků

Vojtěch Kubašta


Zamilujte si znovu klasický pohádkový příběh! Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka.
V malém království žila překrásná královna, která od svého kouzelného zrcadla slýchala, že je nejkrásnější. Až do dne, kdy jí zrcadlo řeklo, že nejkrásnější dívkou v zemi je líbezná Sněhurka. A tak se zlá královna rozhodla Sněhurky zbavit! Přečtěte si klasickou pohádku o Sněhurce v prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, s jehož knihami vyrůstaly celé generace dětí.

Informácie

Ilustrátor Vojtěch Kubašta
Jazyk čeština
Počet strán 12
EAN 9788000049571
Dátum vydania 16.4.2018
Vek od 3
Formát 253x193 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,319
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Bylo, nebylo… V malém království žila překrásná královna. Od svého kouzelného zrcadla každý den slýchala, že je ta nejkrásnější v celé zemi. Jednoho dne se však odpověď změnila – nejkrásnější dívkou v zemi byla líbezná Sněhurka. Královna byla pyšná a zlá, ani pomyslet nemohla, že by mohlo být dívky nad ni krásnější. Ubohé Sněhurky se rozhodla zbavit. Jak to všechno dopadlo? Přečtěte si klasickou pohádku, tentokrát v nádherném prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!