EN

Cukor a bič

Jo Jakeman


Triler o pomste a tom, čoho je schopná zranená žena.
Tri ženy zdieľajúce osud s jedným mužom – exmanželka, súčasná manželka a milenka – sa musia spojiť, aby vytvorili nečakanú koalíciu proti nebezpečnému manipulátorovi. Imogen túži len po pokojnom rozvode s Phillipom, s ktorým ju už okrem spoločného syna nič nespája. Keď jej však pohrozí, že ju oberie o dom, stresová situácia ju donúti spraviť čosi nemysliteľné. Niečo, čím dostane situáciu pod kontrolu. Ako ďaleko však zájde, aby ochránila syna a potrestala manžela?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 320
EAN 9788056610183
Dátum vydania 19.4.2019
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,47
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Tri ženy zdieľajúce osud s jedným mužom – exmanželka, súčasná manželka a milenka – sa musia spojiť, aby vytvorili nečakanú koalíciu proti nebezpečnému manipulátorovi.

Imogen túži len po pokojnom rozvode s Phillipom, s ktorým ju už okrem spoločného syna nič nespája. Keď jej však pohrozí, že ju oberie o dom, stresová situácia ju donúti spraviť čosi nemysliteľné. Niečo, čím dostane situáciu pod kontrolu. Chtiac-nechtiac sa do toho musí zapojiť aj Phillipova súčasná priateľka Naomi a exmanželka Rachel, ktoré spočiatku Imogeniným tvrdeniam o Phillipovej šialenosti neveria. Keď však začína ísť o život, je jasné, že jediná cesta vpred je pustiť sa do nebezpečnej hry o právo na lepšiu budúcnosť bez manželovho teroru a jeho zvrátených predstáv o láske.

Cukor a bič je majstrovsky napísaný psychotriler s nečakanými zvratmi.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

mycourtofdreams.blogspot.cz - Cukor a bič

Imogen konečne žije bez svojho psycho manžela sama v ich dome spolu s ich synom Alistairom, ktorého nadovšetko miluje a spravila by preňho čokoľvek. Jediné čo od Phillipa chce je rozvod. No on jej to nechce len tak uľahčiť. Má podmienku. Ak sa odsťahuje z ich domu rozvodové papiere hneď podpíše. Ale kam Imogen pôjde? K matke, ktorá ledva má byt akurát tak pre seba? Snaží sa ho presvedčiť, aby ich ...
NAPÍŠTE NÁM