EN

Zavátý život

Josef Augusta


Epochální česká kniha o pravěku v nové úpravě a v jedinečné tiskové kvalitě!
Písčité pláně, pohádkové tropické pralesy, nezměrný oceán – fantastické krajiny z dávnověku Země ožívají v příbězích Josefa Augusty. Na základě vykopávek a rekonstrukcí pravěkých zvířat i neandertálců sleduje autor osudy tvorů, jež byli tisíce let před námi jedinými obyvateli naší planety. Knihu, která vyšla poprvé před více než šedesáti lety, čas nezavál, ba naopak, v nové grafické úpravě a s jedinečnými ilustracemi Zdeňka Buriana patří stále k nejslavnějších českým knihám o pravěku.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Ilustrátor Zdeněk Burian
Jazyk čeština
Počet strán 176
EAN 9788000051642
Dátum vydania 10.9.2018
Vek od 9
Formát 163x238 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,745
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Písčité pláně, pohádkové tropické pralesy, nezměrný oceán – fantastické krajin z dávnověku Země ožívají v barvitých příbězích Josefa Augusty. Na základě významných vykopávek a rekonstrukcí pravěkých zvířat i neandertálců sleduje autor osudy tvorů, jež byli tisíce i desetitisíce let před námi jedinými obyvateli naší planety a jejichž tvrdý a krutý boj o přežití dávno zavál čas.

Knihu, která vyšla poprvé před více než šedesáti lety, čas nezavál, ba naopak, v nové grafické úpravě a s jedinečnými ilustracemi Zdeňka Buriana patří k epochálním českým knihám o pravěku a dodnes budí zájem dětí i dospělých.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!