EN

Kurkumová kuchařka

kolektiv


Objevte léčebné účinky a využití kurkumy v 50 receptech
Kurkuma, považovaná za nejúčinnější přírodní lék proti otokům, se již po staletí využívá v tradiční čínské a indické medicíně. Nejnovější studie poukazují na protirakovinné vlastnosti kurkumy a na efekt, který má v léčbě zánětlivých onemocnění střev, Crohnovy choroby a revmatické artritidy. Pomáhá zlepšovat funkci jater a srdce, snižuje cholesterol a pomáhá jako prevence Alzheimerovy choroby. Tato kniha je plná kurkumových receptů, a to od toniků a čajů, přes polévky, kari a saláty, až po zmrzlinu.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 128
EAN 9788026419549
Dátum vydania 24.9.2018
Vek od 12
Formát 149x210 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,416
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Kurkuma, považovaná za nejúčinnější přírodní lék proti otokům, se již po staletí využívá v tradiční čínské a indické medicíně.

Nejnovější studie poukazují na protirakovinné vlastnosti kurkumy a na efekt, který má na léčbu zánětlivých onemocnění střev, Crohnovy choroby a revmatické artritidy. Pomáhá zlepšovat funkci jater a srdce, snižuje cholesterol a pomáhá jako prevence Alzheimerovy choroby.

Tato kniha je plná kurkumových receptů, a to od toniků a čajů,

přes polévky, kari a saláty, až po zmrzlinu.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!