EN

Tatérka (audiokniha)

Alison Belshamová


Thriller, který se vám zaryje pod kůži
Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Informácie

Žáner triler
Interpret Lucie Juřičková
Minutáž 10 hodin, 46 minut
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Originálny názov Tattoo Thief
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 0
EAN 8594050426436
Dátum vydania 28.1.2019
Vek od 15
Vydavateľstvo PLUS
Edícia Audioknihy
Hmotnosť 0,055
Typ CD audio

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Alison Belshamová

Alison Belshamová

Alison Belshamová sa narodila v Hampshire vo Veľkej Británii. Začala písať, pretože sa chcela stať scenáristkou. Vo svojom živote potom načas uprednostnila rodinu, aby sa s o to väčším zápalom vrátila na literárnu scénu. V roku 2016 vyhrala s námetom na román Zlodej tetovaní prvé miesto v súťaži Pitch Perfect usporiadavanej počas škótskeho festivalu detektívok Bloody Scotland. Námet jej čoskoro prihral zmluvu a jej prvotina vyšla na jar v roku 2018. Alison žije, pracuje a píše v Edinburghu.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM