EN

Nepobozkaná

Miroslava Varáčková

4,0
( 1 )

Sladkých šestnásť a čakanie na prvý bozk...
Dominika má sladkých šestnásť a na obzore žiaden frajer, žiadne rande a je posledná „nepobozkaná“ druháčka! No potom sa z čista jasna zjaví na obzore sexy štvrták Šarkan. Šarkan jej poblázni hlavu, no Domča si nie je istá, či práve tento chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou jej má strhnúť nálepku „nepobozkanej“. Ale Dominika chce naozaj zažiť tie neopakovateľné prvé rande, prvé bozky a kolotoč nezabudnuteľných zážitkov. Podarí sa jej to so Šarkanom?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 240
EAN 9788056604908
Dátum vydania 1.6.2018
Vek od 12
Formát 130x185 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,26
Typ Kniha

Reedícia čitateľmi najobľúbenejšieho románu Miroslavy Varáčkovej, držiteľky Panta Rhei Awards za mládežnícku knihu roka 2017!

Dominika má sladkých šestnásť a na krku... nič. Na obzore žiaden frajer, žiadne rande a už by bodol aj prvý bozk. Veď je posledná „nepobozkaná“ druháčka! No potom sa z čista jasna zjaví na obzore Šarkan. Sexy štvrták, s ktorým musí nasilu stráviť nácvik na jeho stužkovú a dobrovoľne chodí k nemu na kurz sebaobrany. Šarkan jej úplne poblázni hlavu, no Domča si nie je istá, či práve tento chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou jej má strhnúť nálepku „nepobozkanej“. Dominika chce naozaj zažiť nezabudnuteľné prvé rande, prvé bozky a kolotoč neopakovateľných zážitkov. Bude Šarkan ten pravý?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Katie of Oz - NEPOBOZKANÁ

Autorku Mirku Varáčkovú vám určite predstavovať nemusím. Okrem toho, že jej tento rok vyšla už 13. kniha, taktiež dostala cenu Panta Rhei Award za svoju tvorbu. Začiatkom júna dostala jedna z jej najznámejších kníh, Nepobozkaná, nové vydanie (ktoré je podľa mňa nádherné a skvelo sa hodí na leto). Ak s touto autorkou ešte nemáte skúsenosti a hľadáte príjemné čítanie na leto, či sa chcete vrátiť do...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!