EN

Zlá Cica 1: Zlá Cica sa ide kúpať

Nick Bruel


Zoznámte sa s Cicou. Zlou Cicou. Je to tá najnáladovejšia a najtvrdohlavejšia mačka v okolí!
Zlá Cica potrebuje poriadny kúpeľ… Žiaľ, len obyčajné pomyslenie na vodu znamená hotovú katastrofu! Našťastie existuje niekoľko tipov na to, ako sa chrániť: zaobstarajte si brnenie, zásobte sa množstvom obväzov a majte poruke aspoň jeden kus spodnej bielizne navyše (keďže stresové situácie môžu zapríčiniť „malú nehodu“). No majte sa na pozore – pretože zlá Cica do vane nevlezie bez boja!

Informácie

Ilustrátor Nick Bruel
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov Bad Kitty Gets a Bath
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Zlá Cica
Počet strán 128
EAN 9788056609590
Dátum vydania 22.3.2019
Vek od 7
Formát 140x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,2
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zoznámte sa s Cicou. Zlou Cicou. Je to tá najnáladovejšia a najtvrdohlavejšia mačka v celom okolí! A práve teraz potrebuje poriadny kúpeľ…

Bohužiaľ, zlá Cica plus obyčajné pomyslenie na vodu rovná sa hotová katastrofa! Našťastie existuje niekoľko tipov na to, ako sa chrániť: zaobstarajte si brnenie, zásobte sa množstvom obväzov a majte poruke aspoň jeden kus spodnej bielizne navyše (keďže stresové situácie môžu zapríčiniť „malú nehodu“). No pamätajte si: nech budete akokoľvek pripravení, majte sa na pozore – pretože zlá Cica do vane nevlezie bez boja!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zlá Cica"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Nick Bruel

Nick Bruel

Nick Bruel je americký ilustrátor a autor kníh pre deti. Jeho najznámejšou sériou je Zlá cica. Mnohé jeho knihy sa stali bestsellermi podľa magazínu The New York Times. Zbiera zásobníky na cukríky PEZ a pestuje paradajky na svojom zadnom dvorčeku. Spolu s manželkou a mačkou žije v Tarrytowne.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM