EN

Zlá Cica 1: Zlá Cica sa ide kúpať

Nick Bruel


Zoznámte sa s Cicou. Zlou Cicou. Je to tá najnáladovejšia a najtvrdohlavejšia mačka v okolí!
Zlá Cica potrebuje poriadny kúpeľ… Žiaľ, len obyčajné pomyslenie na vodu znamená hotovú katastrofu! Našťastie existuje niekoľko tipov na to, ako sa chrániť: zaobstarajte si brnenie, zásobte sa množstvom obväzov a majte poruke aspoň jeden kus spodnej bielizne navyše (keďže stresové situácie môžu zapríčiniť „malú nehodu“). No majte sa na pozore – pretože zlá Cica do vane nevlezie bez boja!

Informácie

Ilustrátor Nick Bruel
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Rada Zlá Cica
Prekladateľ Zdenka Špaková
Počet strán 128
EAN 9788056609590
Dátum vydania 22.3.2019
Vek od 7
Formát 140x203 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,2
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zoznámte sa s Cicou. Zlou Cicou. Je to tá najnáladovejšia a najtvrdohlavejšia mačka v celom okolí! A práve teraz potrebuje poriadny kúpeľ…

Bohužiaľ, zlá Cica plus obyčajné pomyslenie na vodu rovná sa hotová katastrofa! Našťastie existuje niekoľko tipov na to, ako sa chrániť: zaobstarajte si brnenie, zásobte sa množstvom obväzov a majte poruke aspoň jeden kus spodnej bielizne navyše (keďže stresové situácie môžu zapríčiniť „malú nehodu“). No pamätajte si: nech budete akokoľvek pripravení, majte sa na pozore – pretože zlá Cica do vane nevlezie bez boja!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zlá Cica"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!