EN

Zabila!

Asia Mackay


Tajná agentka - čerstvá matka!
Každá pracujúca mama si s tým musí poradiť. S tou výčitkami živenou úzkosťou prvého dňa späť v práci po materskej. No táto pracujúca mama je výnimočná. Zvládne všetko. Alebo prinajmenšom pri tom vypustí dušu... A radšej sa prepadne do horúcich pekiel, ako by zmeškala večerné kúpanie! Zoznámte sa s Lex Tylerovou, tajnou agentkou Sekcie Osem, oddelenie zabijakov Tajných služieb jej veličenstva a čerstvou mamičkou rozkošnej Gigi.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Killing it
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 336
EAN 9788056610800
Dátum vydania 7.6.2019
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Mama. Zabijak. Zlyhanie neprichádza do úvahy...

Každá pracujúca mama si s tým musí poradiť.

S tou výčitkami živenou úzkosťou prvého dňa späť v práci po materskej.

No táto pracujúca mama je výnimočná.

Zoznámte sa s Alexis Tyler, tajnou agentkou Sekcie Osem, oddelenie zabijakov Tajných služieb jej veličenstva. Misia: infiltrovať sa do skupiny západolondýnskych mňami mamičiek a zblížiť sa s manželkou svojho terča, ruského oligarchu Dimitrija Tupoleva.

No ona to všetko zvládne. Alebo pri tom prinajmenšom vypustí dušu...

A radšej sa prepadne do horúcich pekiel, ako by zmeškala večerné kúpanie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Asia Mackay

Asia Mackay

Asia Mackay vyštudovala antropológiu na Durham University. Po štúdiách začala pracovať v šanghajskej televízii, kde spoluvytvárala a produkovala relácie o životnom štýle. Keď sa prisťahovala do Londýna, stala sa projektovou manažérkou cestovateľských dokumentárnych filmov Ewana McGregora a Charleyho Boormana. Nápad napísať román Zabila! vznikol počas materskej dovolenky. Kvôli knihe absolvovala sedemmesačný online kurz písania románov vo Faber Academy. Asia žije v Londýne so svojím manželom, štyrmi deťmi a dvomi psami. Nespomína si, kedy sa naposledy dobre vyspala.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

knizny.zavislak - Zabila!

Viete, čo je úzasné na tejto knižke? Všetko. Úplne všetko. Vyberte si hocijaký aspekt knihy a môžem povedať, že tu bude určite perfektne zvládnutý. A aký som ja len skeptik voči agentom a takýmto veciam! Za prvé - svet. V živote som nečítala príbeh (či už fantasy alebo nie), v ktorom by bola tak dobre popísaná nejaká organizácia. Ono sú príbehy, kde ste užasnutý ako to super vyzerá, avšak tu st...

Drominickacita.sk - Zabila! (Asia Mackay)

Ako matka často siahnem po knihe, kde je hlavnou hrdinkou tiež mama. Takou bola aj debutová kniha autorky Asia Mackay s názvom Zabila!. Anotácia knihy vyzerala sľubne, obálka tiež zaujala, tak som neváhala a pustila sa do nej. Lex Tylerová je čerstvá mama dcérky Gigi. Po šiestich mesiacoch materskej dovolenky sa vracia späť do práce. Na tom by nebolo nič zvláštne. Snáď iba to, že Lex pracuje ako ...
NAPÍŠTE NÁM