EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

My Little Pony - Komiksové príbehy

Návrat kráľovnej Chrysalis

kolektiv


Vitajte v Ponyville, kde bývajú Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a ďalšie obľúbené poníky. V mestečku však nie je všetko tak, ako má byť, pretože jeho obyvatelia sa začali správať veľmi čudne. Poníky musia objaviť príčinu všetkých tých zvláštnych udalostí predtým, než bude neskoro. Séria komiksov My Little Pony vznikla podľa rovnomenného seriálu. Vďaka výnimočným postavičkám a nevšednému humoru si získal srdcia nielen detských, ale aj dospelých divákov po celom svete

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788025243787
Dátum vydania 27.12.2999
Vek od 7
Formát 170x260 mm
Vydavateľstvo Egmont
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vitajte v Ponyville, kde bývajú Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a ďalšie obľúbené poníky. V mestečku však nie je všetko tak, ako má byť, pretože jeho obyvatelia sa začali správať veľmi čudne. Poníky musia objaviť príčinu všetkých tých zvláštnych udalostí predtým, než bude neskoro. Séria komiksov My Little Pony vznikla podľa rovnomenného seriálu. Vďaka výnimočným postavičkám a nevšednému humoru si získal srdcia nielen detských, ale aj dospelých divákov po celom svete!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "My Little Pony"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM