EN

My Little Pony - Komiksové príbehy

Návrat kráľovnej Chrysalis

kolektiv


Vitajte v Ponyville, kde bývajú Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a ďalšie obľúbené poníky. V mestečku však nie je všetko tak, ako má byť, pretože jeho obyvatelia sa začali správať veľmi čudne. Poníky musia objaviť príčinu všetkých tých zvláštnych udalostí predtým, než bude neskoro. Séria komiksov My Little Pony vznikla podľa rovnomenného seriálu. Vďaka výnimočným postavičkám a nevšednému humoru si získal srdcia nielen detských, ale aj dospelých divákov po celom svete

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 104
EAN 9788025243787
Dátum vydania 27.12.2999
Vek od 7
Formát 170x260 mm
Vydavateľstvo Egmont
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vitajte v Ponyville, kde bývajú Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a ďalšie obľúbené poníky. V mestečku však nie je všetko tak, ako má byť, pretože jeho obyvatelia sa začali správať veľmi čudne. Poníky musia objaviť príčinu všetkých tých zvláštnych udalostí predtým, než bude neskoro. Séria komiksov My Little Pony vznikla podľa rovnomenného seriálu. Vďaka výnimočným postavičkám a nevšednému humoru si získal srdcia nielen detských, ale aj dospelých divákov po celom svete!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "My Little Pony"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!