EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Domeček plný koleček

Radek Malý


Proběhni dnem od rána do večera a nauč se, jak se měří čas.
Dětský den od sedmi do sedmi je plný velkých dobrodružství. Dokazují to půvabné verše předního českého básníka Radka Malého i ilustrace geniálního výtvarníka Vojtěcha Kubašty. Součástí knížky jsou i opravdové hodiny s posuvnými ručičkami, díky kterým se každý malý čtenář může naučit, jak se měří čas.

Informácie

Žáner leporelo
Ilustrátor Vojtěch Kubašta
Jazyk čeština
Počet strán 12
EAN 9788000051086
Dátum vydania 11.2.2019
Vek od 3
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,251
Typ kniha
Väzba leporelo knižkové

V sedm ráno vyskočí klouček Hynek a jeho sestra Lucka z postýlky, zacvičí si a hurá do nového dne. Jestli chcete vědět, co všechno na malé sourozence čeká, zatímco hodiny se neúprosně posunují dopředu, otevřete leporelo geniálního výtvarníka Vojtěcha Kubašty a začtěte se do půvabných veršů předního českého básníka Radka Malého. Rázem pochopíte, že dětský den od sedmi do sedmi je plný velkých dobrodružství. Součástí knížky jsou i opravdové hodiny s posuvnými ručičkami, díky kterým se každý malý čtenář může naučit, jak se měří čas.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!