EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Můj tvořivý deník

Silke Schmidtová


Skvělé nápady jak aktivně strávit čas s kamarádkami!
Ve dvou je vždycky větší zábava! Proto v tomto deníku najdeš spoustu nápadů na to, co spolu se svojí (nejlepší) kámoškou podnikat, vymýšlet, vyrábět, tvořit nebo třeba upéct. Nechybí stránky s testíky a místo pro dokreslování obrázků, zapisování nápadů či tvorbu návrhů. Na konci notesu je prostor pro medailonky tvých kamarádek. Nalep si tam jejich fotky, zapiš kontakty nebo zaznamenej, co mají rády a co je charakterizuje.

Informácie

Žáner detská dielňa
Jazyk čeština
Počet strán 176
EAN 8594050426580
Dátum vydania 21.2.2019
Vek od 8
Formát 136x190 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,238
Typ kalendár, diár
Väzba brožovaná lepená

Ve dvou je vždycky větší zábava! Proto v tomto deníku najdeš spoustu nápadů na to, co spolu se svojí (nejlepší) kámoškou podnikat, vymýšlet, vyrábět, tvořit nebo třeba upéct. Nechybí stránky s testíky a prostor pro dokreslování obrázků, zapisování nápadů či tvorbu návrhů.

Na konci notesu je prostor pro medailonky tvých kamarádek. Nalep si tam jejich fotky, zapiš kontakty nebo zaznamenej, co mají rády a co je charakterizuje.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!