EN

Beštie z Olympu 1 - Správca stajní

Lucy Coats


Prvý diel série plnej humoru, dobrodružstiev a gréckej mytológie!
To, čo sa pre Démona začína ako bežný deň, sa končí ďaleko od normálu. Prvý raz v živote sa stretne so svojím otcom, ktorým nie je nik iný ako grécky boh Pan. A ešte v ten deň sa ocitá na Olympe ako chovateľ mýtických zverov. Olympské stajne sú však plné beštií, ktoré nie veľmi ochotne prijímajú človeka, aj keď je to poloboh. Démonove schopnosti budú podrobené veľmi náročnému testu, pretože na želanie bohov musí dať do poriadku obrovský neporiadok v stajniach a postarať sa o zranené šelmy.

Informácie

Ilustrátor Brett Bean
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Originálny názov Beasts of Olympus - Beast Keeper 1
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 152
EAN 9788056610107
Dátum vydania 26.4.2019
Vek od 8
Formát 130x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,25
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

To, čo sa pre Pandemónia (skrátene Démona) začína ako bežný deň, sa končí ďaleko od normálu. Prvý raz v živote sa stretne so svojím otcom, ktorým nie je nik iný ako grécky boh Pan. A ešte v ten deň sa vďaka svojej schopnosti rozumieť zvieracej reči ocitá na Olympe ako chovateľ mýtických zverov.

Olympské stajne sú však plné beštií, ktoré nie veľmi ochotne prijímajú človeka, aj keď je to poloboh. Démonove schopnosti budú podrobené veľmi náročnému testu, pretože na želanie bohov musí dať do poriadku obrovský neporiadok v stajniach a postarať sa o zranené šelmy, na ktoré poľuje bájny hrdina Herakles.

Prvý diel série plnej humoru, dobrodružstiev a gréckej mytológie!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Beštie z Olympu"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Lucy Coats

Lucy Coats

Lucy Coats pochádza z anglického Hampshire. Na univerzite v Edinburghu študovala anglickú literatúru a históriu. Pracovala ako redaktorka detskej literatúry pre anglické aj americké vydavateľstvo. Potom sa naplno vrhla na spisovateľské remeslo. Píše prózu aj poéziu a zameriava sa najmä na detského čitateľa. V slovenskom jazyku vo vydavateľstve Fragment vychádza jej séria Beštie z Olympu.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM