EN

LEGO® NINJAGO® Oblíbení protivníci

kolektiv


Obsahuje minifigurku LEGO
Jelikož městečko Ninjago neustále čelí novým hrozbám, je složité zapamatovat si všechny protivníky, které Kai, Cole, Jay a Zane porazili. Prověř své nindžovské schopnosti v boji proti kostlivcům, rumělkovým válečníkům a kamenným bojovníkům, přečti si o nindžovské misi v přestrojení a pobav se u Darethova komiksu – a to vše v této báječné knížce plné aktivit. Poté sestav minifi gurku Kaie a znovu prožij velkolepé souboje nindžů. Díky nim se poučíš z minulosti a budeš schopen správně ovlivnit budoucnost.

Informácie

Jazyk čeština
Rada LEGO®
Počet strán 32
EAN 9788026423904
Dátum vydania 25.2.2019
Vek od 5
Formát 205x288 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia LEGO
Hmotnosť 0,152
Typ kniha + doplnok
Väzba brožovaná lepená

Jelikož městečko Ninjago neustále čelí novým hrozbám, je složité zapamatovat si všechny protivníky, které Kai, Cole, Jay a Zane porazili. Prověř své nindžovské schopnosti v boji proti kostlivcům, rumělkovým válečníkům a kamenným bojovníkům, přečti si o nindžovské misi v přestrojení a pobav se u Darethova božího komiksu – a to vše v této báječné knížce plné aktivit. Poté sestav minifi gurku Kaie a znovu prožij velkolepé souboje nindžů. Díky nim se poučíš z minulosti a budeš schopen správně ovlivnit budoucnost.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "LEGO®"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!