EN

Uväznený vo videohre

Dustin Brady


Máte radi videohry? A čo by ste spravili, keby vás jedna uväznila?
Jesse Rigsby neznáša videohry – a má na to dobrý dôvod. Jedna sa ho totiž snaží zabiť… Po tom, čo Jesseho a jeho kamoša Erica vtiahne do svojich útrob videohra Full Blast, ocitnú sa uväznení v nebezpečnom svete plnom hrôzostrašných mimozemšťanov. Hoci lietať s jetpackom na chrbte či strieľať z blastera môže znieť ako vzrušujúce dobrodružstvo, Jesse a Eric čoskoro zisťujú, že Full Blast nie je len obyčajná hra. A čo ak v nej zostanú uväznení naveky?

Informácie

Ilustrátor Jesse Brady
Jazyk slovenčina
Originálny názov Trapped in a Video Game
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 136
EAN 9788056613351
Dátum vydania 18.10.2019
Vek od 8
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,366
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Jesse Rigsby neznáša videohry – a má na to dobrý dôvod. Jedna sa ho totiž snaží zabiť…

Po tom, čo Jesseho a jeho kamoša Erica vtiahne do svojich útrob videohra Full Blast, ocitnú sa uväznení v nebezpečnom svete plnom hrôzostrašných mimozemšťanov podobných obrím modlivkám či smrtiacim aligátorom. Hoci lietať s jetpackom na chrbte či strieľať z blastera pripevneného k ramenu môže znieť ako vzrušujúce dobrodružstvo, Jesse a Eric čoskoro zisťujú, že Full Blast nie je len obyčajná hra. Kto je záhadná postava, ktorá sa k nim znenazdajky pripojí? A dokážu sa vôbec dostať z hry von? Čo ak v nej zostanú uväznení naveky?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Dustin Brady

Dustin Brady

Dustin Brady vyrastal v Clevelande. Od detstva miluje hranie videohier a túto lásku pretavil aj do písania. Napísal sériu kníh pre deti Uväznený vo videohre. Okrem hrania hier a písania miluje čítanie, fandenie športovým klubom Clevelandu, grilovanie a prokrastináciu. Viac o autorovi a jeho knihách sa môžete dočítať na jeho webe www.dustinbradybooks.com
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM