EN

Videl niekto Jessicu Jenkinsovú?

Liz Kesslerová


Čo by ste urobili, keby ste jedného dňa zistili, že sa dokážete zneviditeľňovať?
Ešte pred pár dňami bola Jessica Jenkinsová úplne obyčajné dievča, no teraz dokáže zopár vecí, ktoré nie sú celkom normálne – napríklad stať sa neviditeľnou, a to bez toho, aby na to musela čo i len pomyslieť! Jej najlepšia kamoška Izzy je nadšená – ale je to skutočne také úžasné? Mať tajné superschopnosti môže byť predsa aj veľmi nebezpečné… Odkiaľ sa táto Jessicina schopnosť vzala? A čo sa stane, ak sa to, čo dokáže, dozvedia nesprávni ľudia?

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Has Anyone Seen Jessica Jenkins?
Počet strán 232
EAN 9788056617960
Dátum vydania 28.8.2020
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,412
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

HĽADÁ SA: ruka. MAJITEĽ: Jessica Jenkinsová. NAPOSLEDY VIDENÁ: v piatok popoludní na hodine geografie, stále prirastená k Jessicinmu plecu.

Ešte pred pár dňami bola Jessica Jenkinsová úplne obyčajné dievča, no teraz dokáže zopár vecí, ktoré nie sú celkom normálne – napríklad stať sa neviditeľnou, a to bez toho, aby na to musela čo i len pomyslieť!

Jej najlepšia kamoška Izzy je nadšená – ale je to skutočne také úžasné? Mať tajné superschopnosti môže byť predsa aj veľmi nebezpečné… Odkiaľ sa táto Jessicina schopnosť vzala? A čo sa stane, ak sa to, čo dokáže, dozvedia nesprávni ľudia?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Liz Kesslerová

Liz Kesslerová

Liz Kessler se narodila v Southportu v Británii. V současnosti žije v Cornwallu na břehu moře, které je jí velkou inspirací. O moři, konkrétně o mořských pannách, je i její bestsellerová série o Emily Vichrné. Když zrovna Liz Kessler nepíše, ráda cestuje, jak jinak než po moři.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM