EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Volám sa Anna

Lizzy Barber

4,5
( 2 )

Čo ak bol celý váš život klamstvo?
Annu učili, že cnostný život je cesta k Bohu. Na svoje osemnáste narodeniny sa však vzbúri proti maminým pravidlám a navštívi najväčší floridský zábavný park. Nikdy nemala dovolené tam ísť, tak prečo, keď tam príde, sa jej všetko zdá známe? Súvisí to so záhadným listom, ktorý dostane v ten istý deň? Rosie vyrastala v tieni nezvestnej sestry, ktorú si ledva pamätá, jej rodina je zničená bezvýsledným pátraním po stratenom dieťati. Rosie sa rozhodne odhaliť pravdu.

Informácie

Žáner triler
Jazyk slovenčina
Počet strán 320
EAN 9788056615201
Dátum vydania 17.1.2020
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,46
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Dve mladé ženy zúfalo túžia spoznať pravdu. Ako ďaleko musia zájsť, aby mohli nechať minulosť minulosťou?

Annu učili, že cnostný život je cesta k Bohu. Na svoje osemnáste narodeniny sa však vzbúri proti maminým pravidlám a navštívi najväčší floridský zábavný park.

Nikdy nemala dovolené tam ísť, tak prečo, keď tam príde, sa jej všetko zdá známe? Súvisí to so záhadným listom, ktorý dostane v ten istý deň?

Rosie vyrastala v tieni nezvestnej sestry, ktorú si ledva pamätá, jej rodina je zničená bezvýsledným pátraním po stratenom dieťati. Teraz, na pätnáste výročie sestrinho zmiznutia, sa naplno rozpúta mediálny cirkus a Rosie sa rozhodne odhaliť pravdu.

Nájde odpoveď, prv než sa jej rodina rozpadne?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Drominickacita.sk - Volám sa Anna

Po čase som opäť dostala čitateľskú chuť na triler. Vybrala som si knihu Volám sa Anna od autorky Lizzy Barber. Nebudem klamať, zlákala ma obálka, ktorá je skvelá. Anotácia však za ňou nezaostáva. Knihu som prečítala za tri dni. Aká je? Anna žije so svojou matkou na Floride. Správa sa cnostne, pravidelne chodí do kostola, nacvičuje v zbore, musí dodržiavať pravidlá, ktoré jej stanovila matka. Nik...

kdebolatambolakniha - Volám sa Anna

Sledujeme tu príbehy dvoch dievčat: Anna žije so svojou prísnou a až fanaticky nábožnou matkou a na svoje 18.narodeniny sa vzbúri všetkým pravidlám a napriek zákazu navštívi zábavný park, kde sa jej zrazu zdá všetko akési povedomé. Ale prečo, keď tam nikdy v predtým nebola?? Trochu rebelská Rosie žije skoro celý život v tieni svojej sestry, ktorá zmizla, keď bola ešte veľmi malá. Na 15.výročie t...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!