EN

Deník báječného kamaráda

Jeff Kinney

1,0
( 1 )

Připravte se na úplně nový pohled na Deníky malého poseroutky od Jeffa Kinneyho!
Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho už dobře znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si něco přímo od něj. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. (Koneckonců Greg bude jednoho dne bohatý a slavný a všichni budou chtít znát jeho příběh). Rowleymu to zatím moc nejde, ale nabízí zhola nový pohled na svět malého poseroutky.

Informácie

Jazyk čeština
Prekladateľ Veronika Volhejnová
Počet strán 224
EAN 9788075447746
Dátum vydania 13.5.2019
Vek od 10
Formát 148x205 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,408
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Představujeme nového poseroutčího autora a není jím nikdo jiný než Rowley Jefferson, nejlepší kamarád Grega Heffleyho! Rowlehyo už znáte ze všech 13 dílů Deníků malého poseroutky… a tím zdaleka nekončíme. Nadešel čas, abyste si přečetli něco přímo od Rowleyho a nahlédli do jeho osobního deníčku.

V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. (Koneckonců Greg bude jednoho dne bohatý a slavný a všichni budou chtít znát jeho příběh). Ale Rowleymu to tak úplně nejde a jeho Gregův „životopis“ je báječná slátanina. Nicméně nabízí zhola nový pohled na svět malého poseroutky – takový, který jeho fanoušci rozhodně nemůžou propásnout!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!