EN

Aladin

kolektiv


Barvitý příběh plný akce podle stejnojmenného hraného filmu
Aladin je obyčejný kluk z ulice rušného města Agrabahu. Se svým nerozlučným kamarádem opičákem jménem Abu žije ze dne na den. Jednoho dne však potká krásnou princeznu Jasmínu a život se mu převrátí vzhůru nohama. Aladina si všimne vezír Džafar, který baží po vládě nad Agrabahem. Vezme ho k Jeskyni zázraků a rozkáže mu, aby z ní přinesl starou lampu. Lampa je kouzelná a džin v ní zakletý musí svému pánovi splnit tři přání. Když však lampa připadne Aladinovi, pohádkové dobrodružství může začít!

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 96
EAN 9788025246252
Dátum vydania 10.6.2019
Vek od 6
Formát 205x285 mm
Vydavateľstvo Egmont
Hmotnosť 0,584
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Aladin je obyčejný kluk z ulice rušného města Agrabahu. Se svým nerozlučným kamarádem opičákem jménem Abu žije ze dne na den. Jednoho dne však potká krásnou princeznu Jasmínu a život se mu převrátí vzhůru nohama.

Aladina si všimne vezír Džafar, který baží po vládě nad Agrabahem. Vezme ho k Jeskyni zázraků a rozkáže mu, aby z ní přinesl starou lampu. Lampa je kouzelná a džin v ní zakletý musí svému pánovi splnit tři přání. Když však lampa připadne Aladinovi, pohádkové dobrodružství může začít!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Disney Aladin"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!