EN

Radosť z práce

30 spôsobov, ako napraviť vašu pracovnú kultúru a znova sa zamilovať do svojej práce

Bruce Daisley


30 spôsobov, ako napraviť vašu pracovnú kultúru a znova sa zamilovať do svojej práce.
Kniha prináša 30 stručných tipov kombinujúcich inšpiráciu, empiricky testované poznatky a všedné odpovede. Sú obedné prestávky pre slabochov, alebo naozaj podporujú našu produktivitu? Je pravda, že môžete zlepšiť výkon tímu obyčajným premiestnením kanvice na kávu? Prečo sú porady tak často stratou času a ako to možno napraviť? Čo sú hackerské týždne a prečo si ich ľudia osvojujú? Ak v práci hľadáte naplnenie a túžite po menej hektickom spôsobe života, Radosť z práce vám ukáže smer.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov The Joy of Work
Původní jazyk angličtina
Počet strán 264
EAN 9788056617595
Dátum vydania 7.8.2020
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Počas kariéry, kedy vystriedal prácu u niekoľkých svetových mediálnych gigantov od Google cez YouTube až po Twitter, fascinovalo Brucea Daisleyho skúmanie dôvodov, pre ktoré vynikajúce spoločnosti fungujú.

Vo svojej knihe Radosť z práce sa rozhodol s nami podeliť o ovocie svojich objavov v 30 stručných tipoch, týkajúcich sa každého aspektu práce v 21. storočí a kombinujúcich v rovnakej miere inšpiráciu, empiricky testované poznatky a všedné odpovede. Sú obedné prestávky pre slabochov, alebo naozaj podporujú našu produktivitu? Je pravda, že môžete zlepšiť výkon tímu obyčajným premiestnením kanvice na kávu? Prečo sú porady tak často stratou času a ako to možno napraviť? Čo sú to mníšske rána a hackerské týždne a prečo si ich ľudia osvojujú?

Pokiaľ vás status quo neuspokojuje a chcete vedieť, ako by sa veci dali robiť lepšie, ak v práci hľadáte naplnenie a túžite po menej hektickom spôsobe života, Radosť z práce vám ukáže smer.

„Bruceova Radosť z práce nám pripomína, ako môžu obyčajné každodenné úkony pre zlepšenie spolupráce viesť k väčšej spokojnosti a výkonu na individuálnej aj tímovej úrovni. Nasledujú vynikajúce výsledky.” – Jack Dorsey, generálny riaditeľ Twitteru a Square

„Bruce Daisley sa odhodlal zmeniť svet práce.” – The Times

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM