EN

Strieborná cesta

Stina Jackson

4,0
( 2 )

Aj tá najtemnejšia cesta sa raz skončí.
Pred tromi rokmi sa stratila Lelleho dcéra v odľahlej časti severného Švédska. Lelle strávil tri nasledujúce letá jazdiac po Striebornej ceste pod polnočným slnkom, zúfalo hľadajúc stratenú dcéru, seba samého a spasenie.Medzitým do mesta prichádza sedemnásťročná Meja s nádejou na nový začiatok. Je v rovnakom veku, ako bola Lelleho dcéra, dievča na prahu dospelosti. Aj na Meju striehnu na tomto izolovanom mieste temné nebezpečenstvá.Keď pomaly prichádza jeseň, životné osudy Meje a Lelleho sa pretnú.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 280
EAN 9788056616338
Dátum vydania 24.4.2020
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Pred tromi rokmi sa stratila Lelleho dcéra v odľahlej časti severného Švédska. Lelle strávil tri nasledujúce letá jazdiac po Striebornej ceste pod polnočným slnkom, zúfalo hľadajúc stratenú dcéru, seba samého a spasenie.

Medzitým do mesta prichádza sedemnásťročná Meja s nádejou na nový začiatok. Je v rovnakom veku, ako bola Lelleho dcéra, dievča na prahu dospelosti. Aj na Meju striehnu na tomto izolovanom mieste temné nebezpečenstvá.

Keď pomaly prichádza jeseň, životné osudy Meje a Lelleho sa pretnú takým desivým a tragickým spôsobom, aký si ani jeden z nich nevedel predstaviť.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Dominika Štefčíková
Kto hľadá kvalitný severský triler/detektívku, rozhodne odporúčam Striebornú cestu. Netreba čakať žiadny krvák, ale premyslený psychologický román, ktorý sa vám dostane do hlavy. Vďaka nemu sa ocitnete v tmavých borovicových lesoch, kde svetlo preniká iba veľmi ťažko. Aj napriek tomu, že pri čítaní bolo vonku horúco a slnečno, tak som na svojom tele pocítila neraz chlad, ktorý z tohto príbehu priam vyžaruje.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Lili-darknight.blogspot.cz - To s ľuďmi robí zúfalstvo

Lelle vie o zúfalstve veľa, nakoľko je jeho súčasťou od chvíle, čo zmizla jeho dcéra Lina. Od toho dňa ubehli takmer tri roky a on aj po takom dlhom čase brázdi Striebornú cestu a snaží sa nájsť čokoľvek, čo by ho k nej priviedlo. Zúfalstvo ho núti neustále byť tam vonku a pokúšať sa zistiť niečo, čo by mu dodalo nádej. Toto robí už tretie leto a pri svojich potulkách, no i v bežnom živote, stretá...
NAPÍŠTE NÁM