EN

Klebety z predmestia

Abbi Waxman


Čo všetko sa skrýva za zatvorenými dverami vašich susedov?
Bývala to pokojná štvrť. Medzi susedmi vládli priateľské vzťahy, všetci si navzájom pomáhali – až kým Frances jedného dňa nevtrhla do domu svojej susedky Anne a nenačapala ju s milencom. Od tej chvíle je harmonické susedské spolunažívanie v ťahu. No Anne nie je jediná, kto ukrýva nejaké tajomstvo. Každá z rodín má vlastné starosti, ktoré by najradšej schovala za zavretými dverami. Klebety sa však začnú šíriť ako lesný požiar a postupne odhaľujú, čo sa deje za fasádami dokonalých domov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Other People's Houses
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Elena Guričanová
Počet strán 336
EAN 9788056628218
Dátum vydania 1.7.2022
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Bývala to pokojná štvrť. Medzi susedmi vládli priateľské vzťahy, všetci si navzájom pomáhali – až kým Frances jedného dňa bez varovania nevtrhla do domu svojej susedky Anne a nenačapala ju s milencom priamo na dlážke v obývačke. Od tej chvíle je harmonické susedské spolunažívanie v ťahu.

Samozrejme, Anne nie je jediná, kto pred susedmi ukrýva nejaké tajomstvo. Každá z rodín má vlastné starosti, ktoré by najradšej schovala za zavretými dverami. Klebety sa však začnú šíriť ako lesný požiar a postupne odhaľujú, čo sa deje za fasádami dokonalých domov. A hŕba úprimných detí, ktoré toho prezradia viac, než je ich rodičom príjemné, tomu tiež príliš nepomáha.

Niekde sa rieši nevera, inde zasa nedostatok sexu či rebélia pubertálnych potomkov. Jedno je ale isté: susedia sú na tom vždy o čosi horšie.

A keby náhodou aj nie, pravda sa dá vždy trošku okoreniť…

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Abbi Waxman

Abbi Waxman

Abbi Waxmanová sa narodila v Anglicku v roku 1970. Jej matka ju odjakživa povzbudzovala, aby čítala všetko, na čo natrafí, a Abbi jej radu poslúchla. V dospelosti sa začala venovať reklame, pracovala ako copywriterka a neskôr ako kreatívna riaditeľka v niekoľkých reklamných agentúrach v Londýne a v New Yorku. Neskôr sa rozhodla s reklamou skončiť a naplno sa venovať rodine a písaniu kníh a scenárov. Žije v Los Angeles so svojím manželom a troma deťmi.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM