EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Chráňme našu planétu

Ako triediť a recyklovať odpad a šetriť prírodné zdroje

Jess Frenchová


Každý môže prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život.
Pri každej ľudskej činnosti sa vytvára nejaký druh odpadu. Od smetí a zvyškov jedál cez továrenské splodiny až po staré stroje. Čo sa s týmito odpadkami deje, ako ovplyvňujú naše životné prostredie a ako riešiť problém s ich neustálym pribúdaním? Táto kniha je plná zaujímavých nápadov, ako môže každý z nás prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život. Aj malá zmena totiž môže zmeniť celý svet!

Informácie

Žáner encyklopédia
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Miroslava Vanková
Počet strán 72
EAN 9788056614112
Dátum vydania 14.2.2020
Vek od 9
Formát 216x276 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,57
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ako triediť a recyklovať odpad a šetriť prírodné zdroje

Pri každej ľudskej činnosti sa vytvára nejaký druh odpadu. Od smetí a zvyškov jedál cez továrenské splodiny až po staré stroje. Čo sa s týmito odpadkami deje, ako ovplyvňujú naše životné prostredie a ako riešiť problém s ich neustálym pribúdaním?

Táto kniha je plná zaujímavých nápadov, ako môže každý z nás prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život. Aj malá zmena totiž môže zmeniť celý svet!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

mimimalaknihomilka.blogspot.sk - Chráňme našu planétu

Čoraz viac sa hovorí o ochrane našej planéty. Stále viac ľudí sa snaží správať ohľaduplnejšie k našej zemeguli. A snažia sa aj svoje deti vychovávať podobne. V tom im môžu pomôcť šikovné knižky. Jednou z nich je novinka Chráňme našu planétu ?? Autorka Jess Frenchová sa vo svojej knihe zameriava najmä na odpad, jeho triedenie a recykláciu. Tiež poukazuje na vyčerpateľné prírodné zdroje s praktic...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!