EN

Chráňme našu planétu

Ako triediť a recyklovať odpad a šetriť prírodné zdroje

Jess Frenchová


Každý môže prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život.
Pri každej ľudskej činnosti sa vytvára nejaký druh odpadu. Od smetí a zvyškov jedál cez továrenské splodiny až po staré stroje. Čo sa s týmito odpadkami deje, ako ovplyvňujú naše životné prostredie a ako riešiť problém s ich neustálym pribúdaním? Táto kniha je plná zaujímavých nápadov, ako môže každý z nás prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život. Aj malá zmena totiž môže zmeniť celý svet!

Informácie

Žáner encyklopédia
Jazyk slovenčina
Originálny názov What a waste
Pôvodný jazyk angličtina
Prekladateľ Miroslava Vanková
Počet strán 72
EAN 9788056614112
Dátum vydania 14.2.2020
Vek od 9
Formát 216x276 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,57
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ako triediť a recyklovať odpad a šetriť prírodné zdroje

Pri každej ľudskej činnosti sa vytvára nejaký druh odpadu. Od smetí a zvyškov jedál cez továrenské splodiny až po staré stroje. Čo sa s týmito odpadkami deje, ako ovplyvňujú naše životné prostredie a ako riešiť problém s ich neustálym pribúdaním?

Táto kniha je plná zaujímavých nápadov, ako môže každý z nás prispieť k tomu, aby sa z našej planéty stalo čistejšie, krajšie a lepšie miesto pre život. Aj malá zmena totiž môže zmeniť celý svet!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Drominickacita.sk - Chráňme našu planétu

Téma ochrany planéty nebola nikdy aktuálnejšia ako teraz. Teším sa, že vychádza čoraz viac kníh s touto tematikou, a to aj pre detského čitateľa. Už som vám predstavila Zberný dvor od Braňa Jobusa. Nedávno vyšla v slovenskom vydaní kniha Chráňme našu planétu od Jess Frenchovej. Autorka Jess Frenchová je povolaním veterinárka. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si uvedomuje, aký negatívny dopad má od...

mimimalaknihomilka.blogspot.sk - Chráňme našu planétu

Čoraz viac sa hovorí o ochrane našej planéty. Stále viac ľudí sa snaží správať ohľaduplnejšie k našej zemeguli. A snažia sa aj svoje deti vychovávať podobne. V tom im môžu pomôcť šikovné knižky. Jednou z nich je novinka Chráňme našu planétu ?? Autorka Jess Frenchová sa vo svojej knihe zameriava najmä na odpad, jeho triedenie a recykláciu. Tiež poukazuje na vyčerpateľné prírodné zdroje s praktic...
NAPÍŠTE NÁM