EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Malý princ A1/A2 (FJ-SK)

Antoine de Saint-Exupéry


Najslávnejším dielom francúzskeho spisovateľa, novinára a pilota Antoine de Saint-Exupéryho je filozofická rozprávka Malý princ, ktorú napísal roku 1941 v New Yorku. Stretnutie vnímavého muža s neobyčajným malým chlapcom vedie čitateľa k zamysleniu nad otázkami dobra a zla i nad podstatou priateľstva, nabáda ho k hľadaniu skutočnej krásy a zodpovednosti za tých, ktorých máme radi. V publikácii nájdete upravenú verziu, ktorá je prerozprávaná zjednodušenou francúzštinou.

Informácie

Jazyk francúzština
Počet strán 88
EAN 9788056617311
Dátum vydania 19.6.2020
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Najslávnejším dielom francúzskeho spisovateľa, novinára a pilota Antoine de Saint-Exupéryho je filozofická rozprávka Malý princ, ktorú napísal roku 1941 v New Yorku. Práve tam bola kniha v roku 1943 prvýkrát vydaná. Od tých čias sa dočkala prekladov do viac ako 360 jazykov a po Biblii je druhou najprekladanejšou knihou na svete.

Stretnutie vnímavého muža s neobyčajným malým chlapcom vedie čitateľa k zamysleniu nad otázkami dobra a zla i nad podstatou priateľstva, nabáda ho k hľadaniu skutočnej krásy a zodpovednosti za tých, ktorých máme radi. V publikácii nájdete upravenú verziu rozprávky, ktorá je prerozprávaná zjednodušenou francúzštinou, nemusíte sa preto obávať, že by ste textu neporozumeli.

Kniha je výbornou voľbou pre začínajúceho čitateľa, či už dieťa alebo dospelého. Na každej stránke nájdete slovenský zrkadlový preklad, ktorý vám umožní obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu rozumiete správne.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!