EN

Do konca februára pri nákupe nad 45€ dostanete knihu zadarmo ! ⭐ Podporte nás v súťaži Shoproku 2022

5 x Bernard Minier - box Mráz, Kruh, Tma, Noc, Sestry

Bernard Minier


Francouzská bestsellerová série s komisařem Martinem Servazem
Všech pět knih s komisařem Martinem Servazem v jednom balení. V knize Mráz zavede vyšetřování čtenáře do francouzských Pyrenejí, kde se komisař poprvé setká se seriovým vrahem Julianem Hirtmannem. Jejich cesty se v následujících dílech protnou ještě několikrát, přitom některé události jsou pro Martina velmi osobní a dotknou se také jeho nejbližších. V zatím posledním díle série Sestry se autor vrací také k začátkům Servazovy kariéry.

Informácie

Žáner triler
Jazyk čeština
Originálny názov Glacé, Le Cercle, N´te pas de lumiére, Nuit, Souers
Pôvodný jazyk francúzština
Séria Martin Servaz
Počet strán 0
EAN 9788075975089
Dátum vydania 3.10.2019
Vek od 15
Formát 146x210 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 3,404
Typ kniha

Všech pět knih s komisařem Martinem Servazem v jednom balení. V knize Mráz zavede vyšetřování čtenáře do francouzských Pyrenejí, kde se komisař poprvé setká se seriovým vrahem Julianem Hirtmannem. Jejich cesty se v následujících dílech protnou ještě několikrát, přitom některé události jsou pro Martina velmi osobní a dotýkají se také jeho nejbližších. V zatím posledním díle série Sestry se autor vrací také k začátkům Servazovy kariéry.

Ďalšie tituly z rady "Martin Servaz"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Bernard Minier

Bernard Minier

Bernard Minier sa narodil v Béziers, vyrastal v juhozápadom Francúzsku a detstvo strávil v Pyrenejach. Študoval na univerzite v Toulouse, odkiaľ pochádza aj hlavný hrdina jeho trilerov Martin Servaz. Vvše dvadsať rokov žije neďaleko Paríža, je ženatý, má dve deti a písaniu sa venuje na plný úväzok. Jeho prvý román Mráz bol preložený do niekoľkých svetových jazykov vrátane angličtiny a najväčší úspech zaznamenal vo Francúzsku a Nemecku. Zatiaľ poslednou, šiestou, knihou v sérii je román Údolie.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM