EN

Parfum šťastia najkrajšie vonia v daždi

Virginie Grimaldiová


Je možné oživiť vyhasnuté city? A dokáže láska skutočne prekonať čokoľvek?
„Už ťa nemilujem.“ Stačia tri slová – a Pauline sa zrúti svet. Spolu so svojím štvorročným synom sa nasťahuje k rodičom a nechá dni voľne plynúť v nádeji, že bolesť pominie. Až kým sa jedného dňa nerozhodne vziať svoj život opäť do vlastných rúk. Ak Benove city k nej naozaj ochladli, je načase mu ich pripomenúť. Každý deň mu teda napíše jednu spomienku z ich spoločného života. Toto ponorenie do minulosti však vyplaví na povrch tajomstvo, ktoré naveky pochovala v hĺbke svojho srdca.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Le parfum du bonheur est plus fort sous la pluie
Pôvodný jazyk francúzština
Prekladateľ Jarmila Pospěchová
Počet strán 360
EAN 9788056617564
Dátum vydania 24.7.2020
Vek od 18
Formát 115x185 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

„Už ťa nemilujem.“

Stačia tri slová – a Pauline sa zrúti svet. Spolu so svojím štvorročným synom sa nasťahuje k rodičom a nechá dni voľne plynúť v nádeji, že bolesť pominie.

Až kým sa jedného dňa nerozhodne vziať svoj život opäť do vlastných rúk.

Ak Benove city k nej naozaj ochladli, je načase mu ich pripomenúť. Každý deň mu teda napíše jednu spomienku z ich spoločného života. Toto ponorenie do minulosti však vyplaví na povrch tajomstvo, ktoré naveky pochovala v hĺbke svojho srdca.

Virginie Grimaldi nám nesmierne citlivo a zároveň s humorom umožňuje prežívať prchavé okamihy života a bezpodmienečnej lásky, naplnené radostným smiechom i slzami bolesti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Virginie Grimaldiová

Virginie Grimaldiová

Virginie Grimaldi je francúzska blogerka a spisovateľka. Narodila sa v roku 1977 neďaleko Bordeaux. Zaujala už svojimi prvými dielami, v ktorých sa venuje rodinným témam. Mimoriadne úspešným sa stal román Parfum šťastia najkrajšie vonia v daždi, ktorý získal cenu Prix Maison de la presse a na svojom konte má už milión čitateľov. Autorka píše s citom a humorom o témach, ktoré sú blízke každému, a svojimi príbehmi už očarila státisíce čitateľov. Patrí medzi najčítanejšie súčasné autorky.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

knihomolky.wordpress.com - PARFUM ŠŤASTIA NAJKRAJŠIE VONIA V DAŽDI

Chcem sa dať rozviesť. Už ťa nemilujem. Sedem slov, ktoré dokázali obrátiť dovtedy šťastný život Pauline úplne naruby. Francúzska blogerka a spisovateľka Virginie Grimaldi vytvorila príbeh, ktorý je akousi sondou do duše mladej ženy, ktorá sa snaží pochopiť, prečo ju manžel chce opustiť. Pauline žila životom, po ktorom vždy túžila. Mala milovaného manžela, malého synčeka, dobrú prácu, priateľ...
NAPÍŠTE NÁM