EN

Všetko, čo (ne)chcem

Eva Hrašková


Dva sny, dva príbehy. A dve ženy, ktoré by si ich najradšej vymenili.
Nina má tesne pred tridsiatkou a túži vycúvať zo vzťahu, ktorý ju dusí. Dve čiarky na tehotenskom teste ju stavajú pred najvážnejšie rozhodnutie jej života. Floristka Liana sa vysnívaných dvoch čiarok nikdy nedočká. Tvári sa, že je nad vecou. Až kým jej manžel nepríde s uleteným nápadom, aby pohľadali ženu, ktorá im dieťatko vynosí. Nina a Liana až v tých najťažších životných situáciách zisťujú, že aj v tej najväčšej tme dokáže láska zrodiť svetlo nádeje, ak jej to sami dovolíme.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 272
EAN 9788056621288
Dátum vydania 12.3.2021
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,41
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Dva sny, dva príbehy. A dve ženy, ktoré by si ich najradšej vymenili.

Nina má tesne pred tridsiatkou a túži vycúvať zo vzťahu, ktorý ju dusí. Dve čiarky na tehotenskom teste ju stavajú pred najvážnejšie rozhodnutie jej života. Dokáže v dnešnom svete single matka s dieťaťom prežiť len z mizerného rodičovského príspevku?

Floristka Liana sa vysnívaných dvoch čiarok nikdy nedočká. Tvári sa, že je nad vecou. Až kým jej manžel nepríde s uleteným nápadom, aby pohľadali ženu, ktorá im dieťatko vynosí. Lenže otázka prenájmu maternice, ktorá u nás nie je povolená, sa im dostáva pod kožu a ako prílivová vlna sa valí na ich psychiku aj vzťah.

Nina a Liana až v tých najťažších životných situáciách zisťujú, že aj v tej najväčšej tme dokáže láska zrodiť svetlo nádeje, ak jej to sami dovolíme. Je však priateľstvo schopné prekonať najčistejšiu materinskú túžbu a sen o jej (ne)naplnení?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Eva Hrašková

Eva Hrašková

Eva Hrašková, milujúca mama na plný úväzok, ktorej v hlave neustále víria nové príbehy, no má len zlomok času na ich zhmotnenie v knihe. Na svojom konte má zatiaľ 7 kníh, ktoré boli preložené aj do českého jazyka. Svojich čitateľov zásobuje hneď dvoma žánrami – ženskými príbehmi s prvkami spoločenského románu, v ktorých stavia hlavných hrdinov pred problémy, o ktorých sa nahlas veľa nehovorí, a knihami s krimi nádychom, plnými napätia. V roku 2018 sa vydala a z jej mena sa stal už len pseudonym.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

perlasworldofstories.blogspot.com - Všetko, čo (ne)chcem

Je vidieť, že autorka má za sebou viacero úspešných kníh, pretože jej štýl je svieži, ľahký a plný všetkého, čo by čitateľ v knihe chcel nájsť. Aspoň ja som si ho obľúbila, nakoľko všetko pôsobilo reálne. Dialógy boli nenútené, plynuli prirodzene a neraz som sa aj zasmiala. . Nina sa už dlhšiu topí vo vzťahu, ktorý ju nenapĺňa, len vyčerpáva. Násilnícky priateľ Noro ju nešetrí ako slovnými urážk...
NAPÍŠTE NÁM