EN

Nemčina za 24 dní

Intenzívny kurz pre samoukov + audio CD

Jana Navrátilová


Zvládnete základy nemčiny za 24 dní!
Intenzívny kurz pre samoukov, pomocou ktorého budete rýchlo a jednoducho zasvätení do tajomstiev tohto cudzieho jazyka. Vďaka svojmu spracovaniu je kniha vhodná ako pre začiatočníkov, tak pre mierne pokročilých. V 24 lekciách sa zoznámite so základnou nemeckou gramatiku aj s náročnejšími tvarmi tak, aby ste boli pripravení sa nemecky nielen dohovoriť, ale aj porozumieť hovorenému a písanému textu. Súčasťou knihy je audio CD, ktoré prispeje k osvojeniu správnej nemeckej výslovnosti.

Informácie

Jazyk nemčina
Originálny názov Němčina za 24 dnů
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 296
EAN 9788056617922
Dátum vydania 28.8.2020
Vek od 18
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,55
Typ kniha + CD
Väzba brožovaná lepená

Nemčina za 24 dní je intenzívny kurz pre samoukov, pomocou ktorého budete rýchlo a jednoducho zasvätení do tajomstiev tohto cudzieho jazyka.

Vďaka svojmu spracovaniu je kniha vhodná ako pre začiatočníkov, tak pre mierne pokročilých.

V 24 lekciách sa zoznámite so základnou nemeckou gramatiku aj s náročnejšími tvarmi tak, aby ste boli pripravení sa nemecky nielen dohovoriť, ale aj porozumieť hovorenému a písanému textu. V rozhovoroch vás ústredná dvojica Karin a Markus, ich rodiny aj priatelia zavedú do rôznych prostredí.

Budete s nimi prežívať ich radosti a starosti v rozmanitých situáciách denného života, pri rodinných oslavách, na cestách, na dovolenke, pri nakupovaní alebo v zamestnaní, pri vybavovaní rôznych úradných aj osobných záležitostí.

Zároveň budete mať možnosť získané vedomosti precvičiť si prostredníctvom rôznych cvičení, prekladov, otázok a hádaniek. Riešenie môžete zapisovať priamo do knihy, ktorá je usporiadaná sčasti ako pracovný zošit.

Správne odpovede a tiež preklad rozhovorov nájdete v závere publikácie.

Súčasťou knihy je audio CD s nahrávkami najdôležitejších dialógov, nahovorených rodenými hovoriacimi, ktoré prispeje k osvojeniu správnej nemeckej výslovnosti.

Zvládnete základy nemčiny za 24 dní!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Intenzívny kurz pre samoukov"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Jana Navrátilová

Jana Navrátilová

Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM