EN

Hope 3: Navždy

Carola Wimmer


Dobrodružné čítanie pre milovníčky a milovníkov koní.
Hope je späť! Do jazdeckej školy Mooraue prichádzajú noví študenti aj niekoľko nových koní. Najlepšou jazdkyňou je tmavovlasá Lara. Všetci sú ňou očarení, dokonca aj Hope. Leo začína trocha žiarliť... Okrem nového dievčaťa sa musí vysporiadať aj s inými zmenami. Mama v novej práci trávi veľa času. Leo do života vstupuje aj stratený otec a ponúka svojej znovu nájdenej dcére, že od majiteľa jazdeckého dvora kúpi vysnívanú Hope. Keď však kobylka zmizne, Leo si uvedomí, že nie je všetko tak, ako sa zdá.

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Originálny názov Hope - Für immer und ewig
Pôvodný jazyk nemčina
Séria Hope
Prekladateľ Jana Valachová
Počet strán 184
EAN 9788056623589
Dátum vydania 8.10.2021
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,392
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Hope je späť!

Do jazdeckej školy Mooraue prichádzajú noví študenti aj niekoľko nových koní. Najlepšou jazdkyňou je tmavovlasá Lara. Všetci sú ňou očarení, dokonca aj Hope. Leo začína trocha žiarliť...

Okrem nového dievčaťa sa musí vysporiadať aj s inými zmenami. Mama má novú prácu a trávi v nej veľa času. Leo do života vstupuje aj stratený otec a ponúka svojej znovu nájdenej dcére, že od majiteľa jazdeckého dvora kúpi vysnívanú Hope. Keď však kobylka krátko nato zmizne, Leo si uvedomí, že nie je všetko tak, ako sa zdá.

Ďalšie tituly z rady "Hope"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Carola Wimmer

Carola Wimmer

Carola Wimmer sa narodila v Berlíne a pracovala ako scenáristka rozhlasových hier pre ORB. Okrem toho písala reklamné texty pre agentúry či pracovala ako PR. Ešte predtým ako sa začala plne venovať knižnej tvorbe pre deti, bola redaktorkou webového portálu pre deti a mládež. V slovenskom preklade vyšli jej knihy zo série Hope zo sveta koní.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM