EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Lucrezia Borgia A1/A2 (TJ-SJ)

taliančina / slovenčina

Valeria De Tommaso


Učte sa po taliansky s prekrásnou Lucreziou!
O pápežovi Borgiovi a jeho deťoch sa veľa hovorilo, a to už v časoch, keď boli všetci z nich ešte nažive. Vravelo sa toho toľko, že aj ich súčasníci len s námahou rozlišovali skutočnosť od predstáv, realitu od fantázie. Príbeh, ktorý predstavujeme, je o Lucrezii, milovanej dcére pápeža, ktorá bola často len bábkou v hre mocného otca. Je napísaný zjednodušenou taliančinou tak, aby vyhovoval potrebám začínajúceho čitateľa.

Informácie

Jazyk taliančina
Originálny názov Lucrezia Borgia A1/A2
Pôvodný jazyk čeština
Prekladateľ Mária Haraštová
Počet strán 88
EAN 9788056620946
Dátum vydania 5.3.2021
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,15
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

O pápežovi Borgiovi a jeho deťoch sa veľa hovorilo, a to už v časoch, keď boli všetci z nich ešte nažive. Vravelo sa toho toľko, že aj ich súčasníci len s námahou rozlišovali skutočnosť od predstáv, realitu od fantázie. A ešte v dnešných časoch sa ľudia stále radi pozastavujú nad najviac vzrušujúcimi a najkrutejšími stránkami ich životov. Príbeh, ktorý predstavujeme, je o Lucrezii, milovanej dcére pápeža, ktorá bola často len bábkou v hre mocného otca. Samozrejme mala svoje city a priania, vždy ich ale musela podriadiť záujmom Vatikánu a predovšetkým pápeža. Dcéry v tých časoch skrátka slúžili na to, aby vďaka vhodnému sobášu rozširovali vplyv a postavenie celej rodiny. Príbeh Lucrezie je napísaný zjednodušenou taliančinou tak, aby vyhovoval potrebám začínajúceho čitateľa. Na každej strane nájdete slovenský zrkadlový preklad, cvičenia na konci knihy sú vhodné na overenie získaných znalostí.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM