EN

Mačací bojovníci: Slnečná cesta

Erin Hunterová


Fantastické čítanie pre malé milovníčky dobrodružstva a mačiek!
Vydajte sa po slnečnej ceste... Kmeň mačiek už mnoho mesiacov mierumilovne žije pri vrcholku hory. Ale koristi je málo a ročné obdobia sú kruté. Ich vodkyňa sa obáva, že neprežijú. Keď sa jej v záhadnom sne zjaví krajina plná jedla a vody, skupina odvážnych mladých mačiek sa vydá hľadať lepší domov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Původní název DAWN OF THE CLANS (5.séria)
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 344
EAN 9788056619292
Dátum vydania 6.11.2020
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Warren Trinásty zdvíha kotvy!

Warren si pomaly zvyká na postavenie riaditeľa plávajúceho hotela – a navyše chystá oslavu svojich trinástych narodenín! Samozrejme, nič nejde podľa plánov. Hotel Warren stroskotá na tajuplnom ostrove a jeho kamaráta Skica unesú neznámi votrelci! Warren neváha a s posádkou sa vydáva na odvážnu záchrannú akciu cez šíre moria.

No skôr než nájde Skica, musí vyriešiť niekoľko hádaniek: Kde je morský cirkus? Prečo mu otec na narodeniny zanechal neobyčajný prsteň? A, prepánakráľa, čo je Veľký Osmorák?

Warren Trinásty a Trinásťročná kliatba je kniha plná hlavolamov, hádaniek a stoviek ilustrácií, ktoré potešia a ohromia čitateľov všetkých vekových kategórií.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Kočičí válečníci"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Erin Hunterová

Erin Hunterová

Pod pseudonymem Erin Hunterová se ve skutečnosti skrývá hned několik zkušených autorek: Cherith Baldryová, Kate Caryová, Tui Sutherlandová, Clarissa Huttonová... Prvotní nápad se ovšem zrodil v hlavě londýnské literární redaktorky Vicky Holmesové. Každá z autorek pochází z jiného koutu světa a má odlišný životní příběh, ale spojuje je láska ke psaní a zvířatům, především kočkám a psům. Série Kočičí válečníci (v originále Warriors) je jejich nejúspěšnějším počinem. Na paty jí ovšem šlapou Zákon smečky (Survivors) a Volání divočiny (Seekers), jež Albatros pro české čtenáře rovněž vydává.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM