EN

Mačací bojovníci: Slnečná cesta

Erin Hunterová


Fantastické čítanie pre malé milovníčky dobrodružstva a mačiek!
Vydajte sa po slnečnej ceste... Kmeň mačiek už mnoho mesiacov mierumilovne žije pri vrcholku hory. Ale koristi je málo a ročné obdobia sú kruté. Ich vodkyňa sa obáva, že neprežijú. Keď sa jej v záhadnom sne zjaví krajina plná jedla a vody, skupina odvážnych mladých mačiek sa vydá hľadať lepší domov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov DAWN OF THE CLANS (5.séria)
Prekladateľ Ivana Cingelová
Počet strán 344
EAN 9788056619292
Dátum vydania 6.11.2020
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vydajte sa po slnečnej ceste...

Kmeň mačiek už mnoho mesiacov mierumilovne žije pri vrcholku hory. Ale koristi je málo a ročné obdobia sú kruté. Ich vodkyňa sa obáva, že neprežijú. Keď sa jej v záhadnom sne zjaví krajina plná jedla a vody, skupina odvážnych mladých mačiek sa vydá hľadať lepší domov.

Čaká však na nich veľa nástrah. V neznámom svete, kde čelia osamelým mačkám a neľútostným tulákom bojujúcim o územie a moc, musia putujúce mačky nájsť spôsob, ako žiť spoločne bok po boku - inak riskujú, že sa navždy rozdelia.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Kočičí válečníci"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Erin Hunterová

Erin Hunterová

Pod pseudonymem Erin Hunterová se ve skutečnosti skrývá hned několik zkušených autorek: Cherith Baldryová, Kate Caryová, Tui Sutherlandová, Clarissa Huttonová... Prvotní nápad se ovšem zrodil v hlavě londýnské literární redaktorky Vicky Holmesové. Každá z autorek pochází z jiného koutu světa a má odlišný životní příběh, ale spojuje je láska ke psaní a zvířatům, především kočkám a psům. Série Kočičí válečníci (v originále Warriors) je jejich nejúspěšnějším počinem. Na paty jí ovšem šlapou Zákon smečky (Survivors) a Volání divočiny (Seekers), jež Albatros pro české čtenáře rovněž vydává.
View author profile
NAPÍŠTE NÁM