EN

Neskutečně trapný život Lottie Brooksové

Katie Kirbyová


Buď sama sebou, i když to není vždycky terno! Zábavný deník ze života jedné trhlé holky.
Lottie Brooksové je jedenáct a tři čtvrtě a její život už oficiálně nestojí za nic. Na druhý stupeň nastupuje bez kamarádů, úžasných vlnitých vlasů a s hrudníkem příliš plochým na to, aby vůbec nosila podprsenku. Možná by se měla na všechno vykašlat a po boku svých křečků Profesora Barnabáše Kvíkala a Kuličky III. raději upadnout do hibernace... Sledujte, jak se Lottie popere s nástrahami dospívání – o ztřeštěné příhody, zábavu a trapasy rozhodně nebude nouze!

Informácie

Ilustrátor Katie Kirbyová
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Prekladateľ Adriana Pavliková
Počet strán 384
EAN 9788025352687
Dátum vydania 2.9.2021
Vek od 10
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,595
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lottie Brooksové je jedenáct a tři čtvrtě a její život už oficiálně nestojí za nic. Na druhý stupeň nastupuje bez kamarádů, úžasných vlnitých vlasů a s hrudníkem příliš plochým na to, aby vůbec nosila podprsenku. Možná by se měla na všechno vykašlat a po boku svých křečků Profesora Barnabáše Kvíkala a Kuličky III. raději upadnout do hibernace.

Sledujte, jak se Lottie popere s nástrahami dospívání, a nejen s nimi. O trapasy a humor nebude nouze, všechno však nakonec dobře dopadne. Nebo snad ne?!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Neskutečně trapný život Lottie Brooksové"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Katie Kirbyová

Katie Kirbyová

Katie Kirby vyštudovala reklamu a marketing. Dlhé roky v tomto odvetví aj pracovala. Počas materskej dovolenky svoju kreativitu pretavila do písania. Začala blogom a dnes je úspešnou autorkou kníh. Totálne trápny život Lottie Brooksovej je jej prvou beletristickou knihou. Katie nerada prehráva v spoločenských hrách a nerada o sebe píše v tretej osobe. Žije v Hove spolu s manželom, dvoma synmi a psom.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM