EN

Marvel: Mýty a legendy

Kolektiv


Epické začiatky Thora, Eternalov, Black Panthera a Marvel vesmíru
Spoznajte rozprávkové mýty a epické legendy obrovského a živého Marvel vesmíru. Navštívte úsvit času a staňte sa svedkami zrodenia Nebeštanov a ich bojovných stvorení, Eternalov a Deviantov. Objavte panteóny Thora, Asgardanov a ich olympských rivalov. Žasnite nad tajomným pôvodom Doctora Strangea, Najvyššieho čarodejníka. Uzrite nových a starovekých bohov Wakandy a Black Panthera. Oslávte vzostup Atlantídy a jej kráľovského ochrancu Namora, Sub-Marinera.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Marvel Myths and Legends
Pôvodný jazyk angličtina
Séria Marvel
Prekladateľ Marek Baranyi
Počet strán 216
EAN 9788056620595
Dátum vydania 29.1.2021
Vek od 11
Formát 190x227 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,782
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Spoznajte rozprávkové mýty a epické legendy obrovského a živého Marvel vesmíru. Navštívte úsvit času a staňte sa svedkami zrodenia Nebeštanov a ich bojovných stvorení, Eternalov a Deviantov.

Objavte panteóny Thora, Asgardanov a ich olympských rivalov. Žasnite nad tajomným pôvodom Doctora Strangea, Najvyššieho čarodejníka. Uzrite nových a starovekých bohov Wakandy a Black Panthera. Oslávte vzostup Atlantídy a jej kráľovského ochrancu Namora, Sub-Marinera.

Toto sú obdivuhodné ságy a mýtické príbehy, ktoré sú definíciou a základom Marvel vesmíru.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Marvel"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

books_by_sashka - Marvel: mýty a legendy

áto kniha bola skvelá! Totálny must-read pre každého milovníka Marvelu. Dozvedela som sa tu hrozne veľa o minulosti a vzniku rôznych známych (z filmov), ale aj neznámych hrdinov alebo záporákov. Veľa rôznych spojitostí s reálnym svetom alebo reálnymi udalosťami ma prekvapilo a vďaka takýmto zaujímavostiam ma to veľmi bavilo. ?? Kniha sa čítala veľmi dobre, hoci som si niekedy musela niečo prečíta...
NAPÍŠTE NÁM