EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude obnovená od 12. 07. 2022. Využite skvelú zľavu 25% počas inventúry!

Krásni ľudia

Zuzana Šimeková


Slovenský debut o vyhorení zo stavov úzkosti a závislostiach, s ktorými bojujú aj tí najúspešnejší z nás.
Vanda mala dokonalý život. Vyšplhala sa po korporačnom rebríku svojou pracovitosťou a cieľavedomosťou. Lenže jedného dňa si uvedomí, že sa stratila pod tlakom povinností a očakávaní. Z reflektora úspechov sa prepadne do nehostinného prostredia nemocnice, pretože úzkostné stavy a závislosť na alkohole už začínajú byť neznesiteľné. Na psychiatrii spoznáva Adama, otca dvoch malých detí, ktorý tiež nepozná dno. Spolu sa snažia navigovať zákutiami sedení s psychológmi a lekármi, terapiami a inými povinnosťami.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 208
EAN 9788056628874
Dátum vydania 22.7.2022
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Vanda mala dokonalý život. Vyšplhala sa po korporačnom rebríku svojou pracovitosťou a cieľavedomosťou. Mladá, krásna, úspešná. Čo viac si mohla priať? Lenže jedného dňa si uvedomí, že sa stratila pod tlakom povinností a očakávaní. Z reflektora úspechov sa prepadne do nehostinného prostredia nemocnice, pretože úzkostné stavy a závislosť na alkohole už začínajú byť neznesiteľné.

Na psychiatrii spoznáva Adama, otca dvoch malých detí, ktorý tiež nepozná dno. Spolu sa snažia navigovať zákutiami sedení s psychológmi a lekármi, terapiami a inými povinnosťami. Hoci sa postupne zbližujú, Vanda musí nájsť cestu hlavne k sebe, a až potom k iným ľuďom a svetu celkovo.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková

Zuzana Šimeková sa narodila v Bratislave. Vyštudovala právo a niekoľko rokov pôsobila ako advokátka v Londýne a v Paríži. Ako sama tvrdí, jej zahraničné obdobia ju nesmierne obohatili a naučili ju nahliadať na realitu vnímavejšie a z rôznych perspektív. Odráža sa to aj v jej debutovom románe, ktorý čerpá z jej parížskych skúseností a zároveň sa zaoberá tenkou hranicou medzi leskom úspechu a hľadaním vnútorného šťastia a rovnováhy tak vo vzťahoch s inými ako aj vo vzťahu k sebe samému. Záujem o témy súvisiace s ľudským vnútrom a prežívaním ju viedli k založeniu občianskeho združenia INLY, ktoré sa venuje oblasti duševného zdravia a zdieľaniu ľudských príbehov, ktoré môžu pomôcť a inšpirovať. Žije a pôsobí v Bratislave.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM