EN

Příběhy se šťastným koncem - Našlo se koťátko!

Sue Mongredien


Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal!
Maminka malé Lily přinese domů tři slabá koťátka, která se našla opuštěná venku pod keřem. Kočičí miminka potřebují hlídat a pravidelně krmit. Celá rodina, včetně fenky Meg, si malé chlupáče ihned zamiluje. Lily se snaží co nejvíce pomáhat a o mláďátka pečovat. Podaří se koťátka zachránit, nahradit jim maminku a najít nový domov? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Prekladateľ Eva Brožová
Počet strán 132
EAN 9788025352175
Dátum vydania 26.8.2021
Vek od 7
Formát 129x193 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,245
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Maminka malé Lily přinese domů tři slabá koťátka, která se našla opuštěná venku pod keřem. Kočičí miminka potřebují hlídat a pravidelně krmit. Celá rodina, včetně fenky Meg, si malé chlupáče ihned zamiluje. Lily se snaží co nejvíce pomáhat a o mláďátka pečovat. Podaří se koťátka zachránit, nahradit jim maminku a najít nový domov?

Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.

Ďalšie tituly z rady "Zvierací záchranári"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Sue Mongredien

Sue Mongredien

Sue Mongredien vyrastala v Nottinghame, dnes žije s rodinou v meste Bath. Jej tri deti sú pre ňu studnicou nápadov na nové knižky. Od detstva milovala čítanie aj písanie. Jej najobľúbenejšími autorkami a autormi boli Enid Blyton, Noel Streatfeild či Roald Dahl. Na svojom spisovateľskom konte má viac ako 100 kníh a nekončí. V slovenskom jazyku pod značkou Fragment vychádzajú jej knihy pre deti v sérii Zvierací záchranári. Jej prácu môžete sledovať aj na jej webe www.suemongredien.co.uk
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM