EN

Kurandera

Hľadanie podstaty ženskej sily

Hernán Huarache Mamani


Spoznajte tajomnú ženskú energiu.
Podľa andskej tradície majú ženy mimoriadnu energiu, ktorá dokáže prinavrátiť svetu mier a rovnováhu. Príbeh mladej dievčiny Kantu je toho dôkazom. Žije pokojne v Cuzcu. O učenie Pachamamy (Matky Zeme) ani o prírodných liečiteľov a šamanov nikdy nezaujímala, až kým nepredvídaná udalosť neprevráti jej život hore nohami. Vtedy svoj postoj k tradíciám prekoná. Stretnutie s kuranderom, indiánskym šamanom, ju dovedie k objaveniu obrovskej životnej energie a k obnoveniu stratenej harmónie.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Júlia Mackovová
Počet strán 320
EAN 9788056632819
Dátum vydania 17.2.2023
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,42
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

Podľa andskej tradície majú ženy mimoriadnu energiu, ktorá ako jediná dokáže prinavrátiť svetu mier a rovnováhu. Príbeh mladej dievčiny Kantu je toho dôkazom.

Je mladá, krásna a má mnoho záujmov. Žije v Cuzcu, kde trávi svoj život pokojne a bezstarostne. Kantu sa o učenie Pachamamy (Matky Zeme) ani o prírodných liečiteľov a šamanov nikdy nezaujímala, až kým nepredvídaná udalosť nenaruší jej istoty a neprevráti jej život hore nohami. Vtedy svoj odmietavý postoj k starým tradíciám nakoniec prekoná. Len stretnutie s kuranderom, indiánskym šamanom, a jeho prastarou múdrosťou ju dovedie k objaveniu obrovskej životnej energie, ktorú v sebe má, a k obnoveniu stratenej harmónie.

Výnimočná kniha prináša poučné posolstvo plné nádeje.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Hernán Huarache Mamani

Hernán Huarache Mamani

Hernán Huarache Mamani sa narodil v andskej dedinke Chivay. Vyštudoval ekonómiu a profesijne sa jej venoval. Vážna choroba ho primäla vrátiť sa do rodnej dedinky. Lekári mu nedávali nádej na vyliečenie, napriek tomu mu však zdravie navrátil jeho otec, prírodný liečiteľ a šaman. Hernán potom celkom zmenil spôsob života a začal sa venovať liečiteľskému a náboženskému učeniu dávnych andských kuranderov. Stal sa jedným zo šíriteľov andskej tradície a tomuto poslaniu sa venoval až do svojej smrti v októbri 2013. Napísal niekoľko úspešných duchovných románov.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

Ildi knihomolka - Kurandera

Moje prvé knižné stretnutie s týmto peruánskym spisovateľom, kečuánskym indiánom a podporovateľom kultúry Inkov snáď ani lepšie dopadnúť nemohlo. "Žena je posvätná rovnako ako príroda: obe dávajú život, obe musia byť rešpektované a obe môžu byť zdrojom duchovnosti, ktorú dnes ľudstvo potrebuje obnoviť." Autor pútavým spôsobom poukazuje na vnútornú silu a duchovný rozvoj ženy, tak ako hlavná ...
NAPÍŠTE NÁM