EN

Plants vs. Zombies - Trávnik skazy

Paul Tobin


Nová nadupaná časť komiksu zo sveta rastliniek a zombií!
S koncom októbra sa v mestečku začínajú na jednotlivých trávnikoch objavovať najrôznejšie výtvory a podivuhodné stvorenia. V mestečku je Halloween nocou plnou zábavy, kde každý v kostýme je všade vítaný, Zomboss ale nemá pokoja. Chce nájsť starodávny dokument, s ktorým by mohol Halloween zmeniť na nový sviatok: Trávnik skazy. Preto sa mu budú musieť Dave, Patrice, Nate a samozrejme odvážne rastliny postaviť. Bláznivá zábava plná sladkostí, prevlekov a Zombossových úskokov môže začať!

Informácie

Žáner komiks
Ilustrátor Paul Tobin
Číslo dielu 9
Jazyk slovenčina
Počet strán 88
EAN 9788056629635
Dátum vydania 26.8.2022
Vek od 8
Formát 152x228 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,203
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Halloween, masky, sladkosti a samozrejme zombie!

S blížiacim sa koncom októbra sa v mestečku začínajú na jednotlivých trávnikoch objavovať najrôznejšie výtvory a podivuhodné stvorenia. V mestečku je Halloween nocou plnou zábavy, kde každý v kostýme je všade vítaný, Zomboss ale nemá pokoja. Chce nájsť starodávny dokument, s ktorým by mohol Halloween zmeniť na nový sviatok: Trávnik skazy. Zomboss na každučký trávnik v mestečku umiestni špeciálnu pascu a ešte špeciálnejšiu zombie, preto sa mu budú musieť Dave, Patrícia, znalec halloweenskych sladkostí Nate a samozrejme odvážne rastliny postaviť v rade súťaží o najlepší kostým, najlepšieho kuchára a v mnohých ďalších. Bláznivá zábava plná sladkostí, prevlekov a Zombossových úskokov môže začať!

„Skása. Skááása. Zombie to slovo milujú. Patrí medzi najbolíbenejšie slová úšasného Dr. Zombosse. Skááása. Uvidíte zombie v najrôznejších preflekoch a uveríte. Skááása. Ničotní ľudia, budete chcieť vipadať rovnako ako úšasné zombie. Skááása. Len keby nám to tá hlúpa decká, vinálezca, korytnačky a smrduté rastliny neprekazili... Skááása. Koniec rači preskočte. Skááása.“

– recenzie v Zombie News

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Plants vs. Zombies"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM