EN

Sherlock Holmes vyšetruje: Štúdia v červenej

Stephanie Baudet, Arthur Conan Doyle


Prvý prípad Sherlocka Holmesa!
Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej a krajiny – to všetko je pre svetoznámeho detektíva Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Watsona každodennou prácou. Keď si polícia nevie dať rady so záhadnou vraždou, o pomoc s vyšetrovaním požiada najlepšieho amatérskeho detektíva. S doktorom Watsonom po boku sa Sherlock Holmes púšťa do odhaľovania cesty za pomstou, ktorej korene siahajú hlbšie, než sa zdá. Pre deti upravila Stephanie Baudet.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Silvia Slaničková
Počet strán 160
EAN 9788056625897
Dátum vydania 28.1.2022
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,276
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prvý prípad Sherlocka Holmesa!

„Včera večer bolo v prázdnom londýnskom dome objavené telo, patriace pravdepodobne E. J. Drebberovi. Príčina smrti nejasná. Adresa uvedená v Clevelande, Ohio. Budeme vďační za akékoľvek informácie.“

Keď si polícia nevie dať rady so záhadnou vraždou, o pomoc s vyšetrovaním požiada najlepšieho amatérskeho detektíva. S doktorom Watsonom po boku sa Sherlock Holmes púšťa do odhaľovania cesty za pomstou, ktorej korene siahajú hlbšie, než sa zdá.

Vyriešiť tajomné záhady, nájsť ukradnuté poklady a brániť česť kráľovnej a krajiny – to všetko je pre svetoznámeho detektíva Sherlocka Holmesa a jeho verného spoločníka doktora Watsona každodennou prácou.

Pre deti upravila Stephanie Baudet.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Drominickacita.sk - Sherlock Holmes vyšetruje

Moje prvé stretnutie s postavou Sherlocka Holmesa bola v seriáli The Elementary, kde hlavného hrdinu stvárnil Jonny Lee Miller a asistovala mu Lucy Liu. V knižnej podobe máme Sherlocka doma tiež, ale kvôli tomu, že je v obrovskom formáte, som sa do neho zatiaľ nepustila. Preto ma veľmi potešilo, keď vyšla kniha Sherlock Holmes vyšetruje: Štúdia v červenej, ktorá je určená deťom. Doktor Watson s...
NAPÍŠTE NÁM