EN

Odhaľ a spoznaj dinosaury

Dušan Valent


Krásna kniha o dinosauroch od slovenskej autorskej dvojice!
Ako skutočne vyzerali dinosaury? Boli veľké ako domy? Chytali ryby na púšti? A naozaj potrebovali prilby? Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dozviete práve v tejto knihe! Autori si v nej posvietili na najnovšie objavy z dinosaurej ríše a čitateľom približujú, ako naozaj vyzerali. Je v nej množstvo originálnych ilustrácií nakreslených podľa najmodernejších výskumov o dinosauroch. Poďte sa spolu s autormi pozhovárať o vládcoch druhohôr, poprezerať si krásne kresby a odhaliť nové zaujímavosti.

Informácie

Ilustrátor Zuzana Šmatláková
Jazyk slovenčina
Počet strán 56
EAN 9788056628614
Dátum vydania 3.6.2022
Vek od 8
Formát 210x270 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,55
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prvá populárno-náučná kniha o dinosauroch od slovenských autorov!

Ako skutočne vyzerali dinosaury? Boli veľké ako domy? Chytali ryby na púšti? A naozaj potrebovali prilby?

Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dozviete práve v tejto knihe! Autori si v nej posvietili na najnovšie objavy z dinosaurej ríše a malým i veľkým čitateľom približujú, ako naozaj vyzerali. Je v nej množstvo originálnych ilustrácií nakreslených podľa najmodernejších výskumov o vzhľade dinosaurov. Nechajte sa zlákať na dobrodružné objavy a poďte sa spolu s autormi pozhovárať o vládcoch druhohôr, poprezerať si krásne kresby, odhaliť nové fakty a zaujímavosti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Dušan Valent

Dušan Valent

Pôsobí ako vedecký publicista, prekladateľ a lektor. Vyštudoval geológiu a paleontológiu na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave. Je vedeckým redaktorom portálov HistoryWeb, In Vivo magazín a Zive.sk, týždenníka Plus 7 dní. Pravidelne prednáša na školách a podujatiach o vesmíre, dinosauroch či geolôógii. Vo vydavateľstve Albatros mu vyšla kniha pre deti Odhaľ a spoznaj dinosaury, ktorú ilustrovala Zuzana Šmatláková.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

michaela_books_life - Odhaľ a spoznaj dinosaury

Rozhodne patríme k milovníkom dinosaurov od toho najstaršieho po najmladšieho člena rodiny. Koho by už len neuchvátili títo tajomní gigantickí tvorovia, s ktorými sme sa v priebehu evolúcie nestretli. Naozaj nestretli? Kniha okrem prezentovania mnohých zaujímavých informácií sa zameriava na priblíženie faktu, že aj dnešné vtáky sú jednou z mnohých skupín dinosaurov. Čo bude určite pre deti zaujíma...
NAPÍŠTE NÁM