EN

Don Quijote A1/A2 (ŠJ-SJ)

španielčina / slovenčina

Eliška Jirásková


Naučte sa po španielsky ľavou zadnou!
Učte sa španielsky s najslávnejším rytierom všetkých čias a jeho verným zbrojnošom! Don Quijote a Sancho Panza vám ukážu všetky krásy, ale aj všetky nebezpečenstvá pravej dobrodružnej výpravy. V knihe nájdete sedem hlavných kapitol, rozprávajúcich o putovaní známeho rytiera. Sú spracované pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v španielčine. Cvičenia na konci knihy pomôžu overiť získané znalosti.

Informácie

Ilustrátor Aleš Čuma
Jazyk španielčina
Prekladateľ Lucia Lenická
Počet strán 80
EAN 9788056631836
Dátum vydania 11.11.2022
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,14
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Učte sa španielsky s najslávnejším rytierom všetkých čias a jeho verným zbrojnošom! Don Quijote a Sancho Panza vám ukážu všetky krásy, ale aj všetky nebezpečenstvá pravej dobrodružnej výpravy. Nebudú chýbať súboje s biednymi obrami (veternými mlynmi), nebezpečnými černokňažníkmi (mníchmi) či pohanskými vojskami (so stádami oviec a baranov).

V knihe nájdete sedem hlavných kapitol, rozprávajúcich o putovaní známeho rytiera. Sú spracované pre začínajúcich čitateľov, ktorí si chcú vyskúšať, ako si poradia so súvislým textom v španielčine. Úroveň jazyka v publikácii je vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých študentov. Slovenský zrkadlový preklad umožní čitateľovi obratom skontrolovať, či cudzojazyčnému textu správne porozumel. Cvičenia na konci knihy pomôžu overiť získané znalosti.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM