EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!


Rodina ako prístav, kam sa radi vraciame a odkiaľ mierime za svojimi snami.
Najlepšie firmy a športové kluby potrebujú k úspechu spokojných tímových hráčov, energiu a zmysluplnú misiu. Skvelé tímy ale môžete budovať aj so svojimi najbližšími! Prinášame ucelený pohľad na nové spôsoby vzdelávania, sebapoznania, prácu s emóciami, komunikáciu naprieč generáciami a ďalšie témy. Chceme vás inšpirovať k vytvoreniu fungujúcej rodiny, v ktorej je každý člen dôležitý a kde môžu deti získať základ pre celý ži

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 264
EAN 9788072615896
Dátum vydania 26.11.2021
Vek od 18
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Hmotnosť 0,617
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Rodina ako prístav, kam sa radi vraciame a odkiaľ mierime za svojimi snami.

Najlepšie firmy a športové kluby potrebujú k úspechu spokojných tímových hráčov, energiu a zmysluplnú misiu.

Skvelé tímy ale môžete budovať aj so svojimi najbližšími!

Prinášame ucelený pohľad na nové spôsoby vzdelávania, sebapoznania, prácu s emóciami, komunikáciu naprieč generáciami a ďalšie témy. Chceme vás inšpirovať k vytvoreniu fungujúcej rodiny, v ktorej je každý člen dôležitý a kde môžu deti získať

základ pre celý život!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Kateřina Krůtová-Novotná

Kateřina Krůtová-Novotná

Kateřina Novotná je spoluautorkou projektu Odemykání dětského potenciálu, jehož prostřednictvím společně s Janem Mühlfeitem pomáhá rodičům a dětem objevit jejich talenty a rozvíjet je. Kateřina se zabývá progresivními formami vzdělávání a pracuje s předškolními a školními dětmi již více než 10 let. Vede kurzy, přednášky a workshopy pro rodiče, děti, studenty i celé školy. Absolvovala Montessori kurz a věnuje se canisterapii. Spolu s Janem Mühlfeitem provází pořadem Tipy F1 pro chytré rodiče na Frekvenci 1. Po veleúspěšné knize Odemykání dětského potenciálu připravila – opět v tandemu s Janem Mühlfeitem – další užitečnou publikaci. V knize Rodina jako tým se věnují rozvoji potenciálu jednotlivých členů rodiny a učí je, jak navzájem spolupracovat tak, aby rodina jako celek dosáhla maximální harmonie a úspěchu.
Zobraziť profil autora

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je stratég, kouč a mentor. Jeho osobným poslaním je pomáhať odhaľovať vnútorný potenciál, či už jednotlivcom alebo organizáciám. Dlhé roky pôsobil v Microsofte na rôznych vedúcich pozíciách. Na základe svojich skúseností vytvoril unikátnu metodiku pre jednotlivcov aj tímy na hľadanie a objavovanie vlastnej výnimočnosti. Tento kurz Jan Mühlfeit vyučuje v súkromnom aj verejnom sektore po celom svete a koučuje vrcholových manažérov. V slovenskom jazyku vyšla jeho kniha Pozitívny líder.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM