EN

Malé klamárky

Sara Shepard


Nové vydanie predlohy milovaného tínedžerského seriálu!
Spencer prahne po priateľovi svojej sestry. Aria sa zapletie s učiteľom angličtiny. Emily premýšľa, prečo radšej trávi čas s novou babou ako s vlastným frajerom. A Hanna spraví čokoľvek, aby zostala krásna. Všetky spolu však skrývajú tajomstvo temnejšie, než si dokážete predstaviť. Odkedy zmizla ich kamoška Alison, vydýchli si. No minulosť ich dobieha. Ako to viem? Pretože ja viem všetko – aké zlé tieto baby boli, aké nemravné sú teraz a aké špinavé tajomstvá skrývajú. A hádajte čo? Všetkým to poviem. A.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Tamara Chovanová
Počet strán 248
EAN 9788056630471
Dátum vydania 30.9.2022
Vek od 15
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,28
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Fenomenálna séria Malé klamárky, ktorá pohltila milióny čitateľov po celom svete, je späť!

Spencer prahne po priateľovi svojej sestry. Aria sa zapletie s mladým učiteľom angličtiny. Emily premýšľa, prečo oveľa radšej trávi čas s novou babou ako s vlastným frajerom. A Hanna spraví čokoľvek, aby zostala krásna a populárna. Všetky spolu však skrývajú tajomstvo väčšie a temnejšie, než si dokážete predstaviť. Odkedy pred troma rokmi zmizla ich kamoška Alison, vydýchli si. No minulosť ich dobieha. Ako to viem? Pretože ja viem všetko – aké zlé tieto baby boli, aké nemravné sú teraz a aké špinavé tajomstvá skrývajú. A hádajte čo? Všetkým to poviem.

A.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

tess.zo.strany.36 - Malé klamárky

Je to taká jednohubka, super čítanie na jesenné večery, tajomné a (ak ste fanúšik ako ja) príjemne nostalgické. Ja už sa nemôžem dočkať ďalších dielov a ak ste náhodou o Malých klamárkach ešte nepočuli, podľa mňa sa oplatí dať im šancu aj takto po rokoch.
NAPÍŠTE NÁM