EN

Leto porušených pravidiel

K. L. Walther


Romantika inšpirovaná piesňami Taylor Swift!
Keď Meredith Foxová pred osemnástimi mesiacmi prišla o sestru, pred všetkými sa uzavrela. Toto leto je však odhodlaná opäť sa otvoriť svetu. Na veľkej letnej svadbe sa zíde celá rodina. Meredith sa teší na tradičnú rodinnú hru „Asasín“, ktorú jej sestra milovala. Hoci sa snaží sústrediť na výhru, roztomilý družba ju neustále rozptyľuje. Je nakoniec v stávke viac než len výhra v hre?

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zuzana Smolinská
Počet strán 328
EAN 9788056633939
Dátum vydania 19.5.2023
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená s chlopňami

Keď Meredith Foxová pred osemnástimi mesiacmi prišla o sestru, pred všetkými sa uzavrela. Toto leto je však odhodlaná opäť sa otvoriť svetu.

Každoročná rodinná dovolenka bude ideálnou príležitosťou. Navyše, toto leto sa koná veľká rodinná svadba. Hoci je Meredith po nečakanom rozchode slobodná, teší sa na tradičnú rodinnú hru „Asasín“. Jej sestra Claire túto hru milovala a Meredith je odhodlaná vyhrať ju na jej počesť.

Počas hry vytvorí spojenectvo so ženíchovým družbom. Hoci sa snaží sústrediť na výhru, roztomilý družba ju neustále rozptyľuje. Postupne zisťuje, že môže prísť nielen o víťazstvo, ale aj o svoje srdce.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Knihy_od_ knihomolky
Meredith s rodičmi odchádza na letné prázdniny na Farmu Paqua, kde sa tento rok má vydávať jej sesternica Sarah. Chodia tam síce každý rok, ale tento rok je to iné. Meredith nedávno zomrela sestra Claire a na Farme jej ju všetko pripomína. Do toho sa pred letom rozišla s frajerom, kvôli ktorému stratila takmer všetkých kamarátov. Deň po jej príchode sa začína hrať hra Asasín. Claire túto hru milovala a vždy ju vyhrala, preto sa Meredith rozhodla, že tento rok ju vyhrá ona na jej počesť. Uzatvorí spojenectvo s nevlastným bratom ženícha, Witom. Už po pár dňoch z nich nie sú len spojenci, ale aj niečo viac, čo sami nedokážu pomenovať. Trávia spolu čoraz viac času osamote, ale aj v spoločnosti. Meredith ale začína pochybovať o tom, čo s nimi bude po svadbe keď si každý pôjde svojou cestou. To ešte netuší aké tajomstvo pred ňou Wit skrýva, a nie jedno. Kniha ma úplne pohltila už v prvý deň čítania. Veľmi mi vyhovovalo, že to nebola taká tá slow love story, práve naopak hneď zo začiatku bolo jasné, že pôjde o úžasnú romantickú knihu. S blížiacim sa letom mi tam veľmi dobre padla tá krásna letná atmosféra. Oceán, ostrov, morské plody, plánovanie svadby, rôzne letné pochúťky... Taktiež sa mi páčilo to zozačiatku nevinné flirtovanie medzi Meredith a Witom. Obaja nenávideli prezývky a aj tak sa nimi oslovovali (zlatíčko, chutnučká, fešák, zabijak). Čo na knihách nemusím a aj tu mi to trošku vadilo, je väčšie množstvo postáv. Občas som sa strácala v menách či rodinných príslušníkoch, ale ono to bolo predvídateľné, keďže išlo o svadbu. Keby som knihu mala zhrnúť ako celok, bola to úplne nádherná oddychová romantika s nádychom leta. Rada by som sa k nej budúcnosti aj vrátila.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
K. L. Walther

K. L. Walther

K. L. Walther vyrastala v Pennsylvanii obklopená rodinou, knihami a psíkmi. Detstvo strávila na cestách po severovýchonom pobreží ako hráčka ľadového hokeja. Vyštudovala anglický jazyk. Najkrajšie chvíle prežíva, keď číta na pláži a fandí New York Rangers. Miluje romantické komédie.
Zobraziť profil autora

Recenzia médii

ll_booklover - Leto porušených pravidiel

Milujem letné oddychovky a Leto porušených pravidiel ma okamžite prilákalo už názvom a obálkou. Hlavnou postavou je Meredith, ktorej zomrela sestra Claire, jej najlepšia kamoška. Po čase sa so svojimi rodičmi vracajú na obľúbené dovolenkové miesto, kde sa stretne celá užšia aj širšia rodina kvôli svadbe. Programom tejto svadby je aj hra Asasín, ktorá príbeh ozvláštnila a vniesla do rodiny veľa ...
NAPÍŠTE NÁM