EN

Mačička Pusheen vie všetko

Claire Beltonová


S mačičkou Pusheen sa vo svete nestratíte! Naopak, dokonale sa zabavíte!
Ak chceš vedieť, podľa čoho spoznáš, či je tvoja mačka up(í)ŕŕ, alebo sa túžiš stať odborníkom v leňošení, mačička Pusheen ti zodpovie všetky otázky! V tejto milučkej knižke nájdeš známe, obľúbené a pŕŕfektné komiksy, ale aj celkom nové, dosiaľ nezverejnené obrázky.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Jana Števlíková
Počet strán 224
EAN 9788056634967
Dátum vydania 18.8.2023
Vek od 8
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,37
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Mačička Pusheen a jej kamaráti sú späť s novou zbierkou rozkošných komiksov, plnou pochabých šibalstiev, ale najmä profesionálnych rád! Ak chceš vedieť, podľa čoho spoznáš, či je tvoja mačka up(í)ŕŕ, alebo sa túžiš stať odborníkom v leňošení, mačička Pusheen ti zodpovie všetky otázky! V tejto milučkej knižke nájdeš známe, obľúbené a pŕŕfektné komiksy, ale aj celkom nové, dosiaľ nezverejnené obrázky. Mačička Pusheen očarila svojím humorom, hniezdením či švihaním chvostom milióny ľudí na celkom svete. Ak miluješ komiksy a mačky, ponor sa do jej najnovšej neodolateľnej knižky a pridaj sa k nim aj ty!

Ďalšie tituly z rady "Mačička Pusheen"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Claire Beltonová

Claire Beltonová

Claire Beltonová je výtvarnice, ilustrátorka i podnikatelka. Žije na předměstí Chicaga se svým přítelem a kočkou Stormy. Ráda se věnuje všelijakému umění, pije čaj a cestuje. V minulosti vytvořila ilustrace pro klienty jako Tokyopop, Official U.S. Playstation Magazine nebo Amaranth Games. Je autorkou světoznámé kreslené kočičky Pusheen, která se proslavila gifovými obrázky na Facebooku.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM