EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

S láskou z Ríma

Jules Wake


Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac!
Romantický vzťah je to posledné, na čo Lisa myslí, keď sa ocitne v krásnom apartmáne v Ríme so svojím kamarátom z detstva Willom Ryanom. Nielen preto, že z Willa sa stal jej úhlavný nepriateľ, no čakajú ju dôležitejšie veci – chce vypátrať svojho otca, ktorý sa jej odcudzil. Počas pátrania Lisa a Will odhalia dávno pochované tajomstvá z minulosti, na ktoré ani jeden z nich nie je pripravený. Tajomstvá, ktoré životy ich oboch obrátia naruby...

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Tamara Chovanová
Počet strán 352
EAN 9788056641071
Dátum vydania 23.8.2024
Vek od 18
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo Lindeni
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Ide do Ríma hľadať otca, no odhalí rodinné tajomstvo a nájde oveľa viac...

Romantický vzťah je to posledné, na čo Lisa myslí, keď sa ocitne v krásnom apartmáne v Ríme so svojím kamarátom z detstva Willom Ryanom. Nielen preto, že z Willa sa stal jej úhlavný nepriateľ, no čakajú ju dôležitejšie veci – chce vypátrať svojho otca, ktorý sa jej odcudzil.

Keď však pri hľadaní narazí na prvú prekážku a Will jej pomôže zorientovať sa, ba dokonca ju povodí po romantických pamiatkach Ríma a predstaví jej jedinečné talianske chute, Lisy sa zmocní podozrenie, že ju nezvádza iba Rím.

Počas pátrania Lisa a Will odhala dávno pochované tajomstvá z minulosti, na ktoré ani jeden z nich nie je pripravený. Tajomstvá, ktoré životy ich oboch obrátia naruby...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "S láskou z ..."

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM