EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry je sklad ZATVORENÝ. Vaše objednávky budú expedované od 15.07.2024. Využite skvelú zľavu počas inventúry!

Percy Jackson 1 – Zlodej blesku

Rick Riordan


Začiatok brilantnej dobrodružnej série vychádzajúcej z gréckej mytológie.
Bohovia z Olympu sa búria! Majstrovský blesk – silnú zbraň najvyššieho boha Dia – ktosil ukradol a môže to mať osudné následky pre celé ľudstvo. Čo s tým však má spoločné dvanásťročný chlapec Percy Jackson, v ktorého okolí odrazu začínajú ožívať krvilačné bytosti zo starých gréckych bájí a povestí. Hrozí mu vyhodenie zo školy a kopa ďalších problémov...

Informácie

Jazyk slovenčina
Séria Percy Jackson
Počet strán 408
EAN 9788056640999
Dátum vydania 9.8.2024
Vek od 12
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Typ kniha
Väzba viazaná s papierovým poťahom bez laminác

CHLAPEC - POLOBOH - HRDINA

Volám sa Percy Jackson. Až doteraz som si myslel, že som obyčajný chalan, ktorého v najhoršom prípade čaká vyhodenie zo školy…

Zistil som však, že môj otec je jeden z hlavných bohov na Olympe, moja učiteľka sa premenila na krvilačnú príšeru a môj najlepší kamarát Grover je satyr! Odrazu na mňa číhajú kadejaké monštrá zo starých gréckych povestí a vládca bohov Zeus ma podozrieva, že som mu ukradol blesk - jeho najmocnejšiu zbraň. Aby som zachránil seba a celé ľudstvo, musím dokázať svoju nevinu a nájsť pravého zlodeja aj ukradnutý blesk. Pomôžeš mi?

Bude to však nebezpečné, tak sa potom nesťažuj, že som ťa nevaroval!

Prvá časť svetovo úspešnej fantasy série

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Percy Jackson"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Rick Riordan

Rick Riordan

Rick Riordan pred kariérou spisovateľa pracoval ako učiteľ anglického jazyka a histórie na stredných školách. Ako spisovateľ debutoval sériou mysterióznych príbehov pre dospelých, získal za ne významné ocenenia Edgar Award, Anthony Award a Shamus Award. Detské a mládežnícke príbehy začal vymýšľať vďaka svojim deťom. Dnes patrí medzi najpredávanejších autorov kníh pre deti a mládež, ktoré sa predávajú v miliónových nákladoch a boli preložené do takmer 40 jazykov. Vo vydavateľstve Fragmet vychádzajú jeho série Magnus Chase, Apolónov pád či Percy Jackson.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM