EN

Pohádky o princích

František Zacharník


Osm princů v jedné knize a každý je jiný!
Každá malá slečna někdy snila o svém princi, stejně jako hlavní hrdinky této knížky holčičky Eliška a Sára, kterým jejich laskavý dědeček každý večer před spaním vypráví pohádku na dobrou noc o jednom z princů. A která z pohádek přijde na řadu dnes? Ta o princi Buclíkovi, Čistínovi a Špindínovi, Stydlínkovi, Vševídkovi, Smutnínovi, Ráčkovi a nebo o princi Bojínovi a psu Bojarovi?

Informácie

Žáner rozprávka
Jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788025131916
Dátum vydania 20.10.2010
Vek od 3
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,26
Typ Kniha

Každá malá slečna někdy snila o svém princi, stejně jako hlavní hrdinky této knížky holčičky Eliška a Sára, kterým jejich dědeček každý večer před spaním vypráví pohádku na dobrou noc.

A která z pohádek přijde na řadu dnes? Ta o princi Stonánkovi, Buclíkovi, Čistínovi a Špindínovi, Stydlínkovi, Vševídkovi, Smutnínovi, Ráčkovi a nebo o princi Bojínovi a psu Bojarovi?

Každý z princů je jiný: jeden je tlustý a druhý hubený, další špinavý a jiný čistý, jeden se strašně stydí a jiný se zase všeho bojí, další všechno ví a jiný je zase pořád smutný. Jestli pak uhádneš, který z princů je který? V knížce se jich ukrývá celkem devět a jeden z nich možná čeká právě na tebe!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!