EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Španělština pro začátečníky

Jazykový kurz s detektivkou

María García Fernández


Učte se španělsky s detektivem Garcíou!
Španělsky rychle a poutavě! S jazykovým kurzem v přehledných třicetiminutových celcích dosáhnete úrovně A2. Nepotřebujete žádné předběžné znalosti: Sledujte detektiva Garcíu v 10 lekcích a budete překvapeni, jaké pokroky děláte! Naučíte se dobře španělsky a navíc vyřešíte kriminální případ. Detektiv García vám učení ulehčí radami, praktickou gramatikou a napínavými cvičeními k poslechu, opakování, čtení a psaní.

Informácie

Jazyk španielčina
Počet strán 160
EAN 9788025129845
Dátum vydania 8.11.2011
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,37
Typ kniha + CD audio, MP3
Väzba brožovaná lepená

Španělsky se můžete učit způsobem velice zábavným a napínavým, a to čtením a luštěním napínavých detektivních příběhů. S jazykovým kurzem v přehledných třicetiminutových celcích dosáhnete úrovně A2. Nepotřebujete žádné předběžné znalosti: Sledujte detektiva Garcíu v 10 lekcích a budete překvapeni, jaké pokroky děláte! Naučíte se dobře španělsky a navíc vyřešíte kriminální případ. Detektiv García vám učení ulehčí radami, praktickou gramatikou a napínavými cvičeními k poslechu, opakování, čtení a psaní.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!