EN

Milé, zľahka napínavé a humorné čítanie pre začínajúcich čitateľov.
Lukáš je chlapček, ktorý má veľmi rád rozprávky o strašidlách. Keď už mamička vyčerpá všetky rozprávky o čarodejniciach, čertoch a mátohách, musí si nejakú vymyslieť sama. Je to rozprávka o Bubáčikovi, tentoraz o dobrom strašidle. A otecko ho Lukášovi aj nakreslí. Keď sa však Lukáš druhý deň ráno zobudí, Bubáčik je preč! Ale večer, keď už leží vo svojej posteli, začuje v izbe akési zvuky – je to Bubáčik! Strašidielko ožilo a tak sa môžu spolu s Lukášom každý deň po škôlke hrať.

Informácie

Žáner rozprávka
Jazyk slovenčina
Originálny názov Bubáček
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 64
EAN 9788000028354
Dátum vydania 19.9.2011
Vek od 6
Formát 160x195 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Edícia Prvé čítanie
Hmotnosť 0,26
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lukáš je chlapček, ktorý má veľmi rád rozprávky o strašidlách. Keď už mamička vyčerpá všetky rozprávky o čarodejniciach, čertoch a mátohách, musí si nejakú vymyslieť sama. Je to rozprávka o Bubáčikovi, tentoraz o dobrom strašidle. A otecko ho Lukášovi aj nakreslí. Keď sa však Lukáš druhý deň ráno zobudí, Bubáčik je preč! Ach, to je Lukáš smutný. Ale večer, keď už leží vo svojej posteli, začuje v izbe akési zvuky – je to Bubáčik! Strašidielko ožilo a tak sa môžu spolu s Lukášom každý deň po škôlke hrať. Lukáš mu postupne nakreslí postieľku, umývadlo a dokonca aj auto! Na prechádzke v lese však Bubáčika odfúkne vietor a on sa stratí...

Milé, zľahka napínavé a humorné čítanie pre začínajúcich čitateľov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Daniela Krolupperová

Daniela Krolupperová

Autorka píše knihy nejrůznějších žánrů pro děti všech věkových kategorií, z nichž mnohé získaly ocenění. Od ukončení studia pracuje ve svobodném povolání jako překladatelka a tlumočnice ze severských jazyků. Její první knihy směřovaly k populárně-naučné literatuře (Proč mluvíme česky, Viropis), ale beletristické příběhy na sebe nenechaly dlouho čekat. Pro menší děti jsou to např. Sedmilhář Josífek, Policejní křeček, Kouzelná aktovka, trilogie o Bubáčkovi či Atlas strašidel. Pro starší čtenáře Společenstvo klíčníků, Zločin na Starém Městě pražském a další.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM