EN

Všetky knižky označené ako "expedujeme ihneď", objednané do 18.12.2019 pri spôsobe dopravy REMAX, Vám budú s garanciou doručené do Vianoc!

Bláznivé léto

Tove Janssonová


a muminy a jejich přátele se přižene velká pohroma – náhlé zemětřesení a záplavy promění během jediné noci muminí údolí v jezero. Maminka, tatínek a muminek s kamarády se zachrání na střeše svého domu, ale pak jim šťastná náhoda přinese pozoruhodné přístřeší – plující opuštěné divadlo. Divadlo plné tajů, podivných a krásných předmětů, vůní, pestrých kulis, jimž jako pozůstatek minulé slávy vládne nevrlá divadelní krysa Ema. Mumini zažijí mnoho neobyčejných dobrodružství. A jak to všechno dopadne?

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Tove Janssonová
Jazyk čeština
Rada Mumini
Počet strán 196
EAN 9788000027883
Dátum vydania 22.8.2011
Vek od 8
Formát 105x160 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,21
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Na muminy a jejich přátele se přižene velká pohroma – náhlé zemětřesení a záplavy promění během jediné noci muminí údolí v jezero. Maminka, tatínek a muminek s kamarády se zachrání na střeše svého domu, ale pak jim šťastná náhoda přinese pozoruhodné přístřeší – plující opuštěné divadlo. Divadlo plné tajů, podivných a krásných předmětů, vůní, pestrých kulis, jimž jako pozůstatek minulé slávy vládne nevrlá divadelní krysa Ema. Mumini zažijí mnoho

neobyčejných dobrodružství včetně svatojánské noci plné nástrah a nebezpečí… Shledají se ještě všichni? A opadne někdy ta velká voda?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Mumini"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!