EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Leonardo 3 - Kdo to vlastně je?

Bob de Groot


Leonardo je opět tady....
Leonardo patří k nejoblíbenějším frankofonním komiksům. Od roku 1977 vyšlo více než 40 alb a autorskou dvojici Turk a de Groot lze právem označit za krále evropského komediálního komiksu. A přitom i v pořadí třetím albu jde stále o totéž – bláznivý génius Leonardo vynalézá jeden pošetilý vynález za druhým a jeho věrný sluha mu s nevolí pomáhá, takže neúspěch, ba přímo katastrofa, jsou vždy zaručeny. Jde o totéž a přitom nově v tisíci veselých variantách a zbrusu nových a ztřeštěných nápadech, které pobaví.

Informácie

Ilustrátor Turk
Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Rada Leonardo
Počet strán 48
EAN 9788074471537
Dátum vydania 5.3.2012
Vek od 8
Formát 210x295 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,205
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Leonardo patří k nejoblíbenějším frankofonním komiksům. Od roku 1977 vyšlo více než 40 alb a autorskou dvojici Turk a de Groot lze právem označit za krále evropského komediálního komiksu. A přitom i v pořadí třetím albu jde stále o totéž – bláznivý génius Leonardo vynalézá jeden pošetilý vynález za druhým a jeho věrný sluha mu s nevolí pomáhá, takže neúspěch, ba přímo katastrofa, jsou vždy zaručeny. Jde o totéž a přitom nově v tisíci veselých variantách a zbrusu nových a ztřeštěných nápadech, které pobaví malé i velké čtenáře. Právě proto je Leonardo hned od počátku úspěšný i u nás. Napomohl k tomu též nápaditý a hravý překlad Richarda Podaného.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Leonardo"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!